Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utáni varráskor altatnak?

Szülés utáni varráskor altatnak?

Figyelt kérdés
Nekem az első gyermekemmel altatott az orvosom a varrásnál, fogadott doki volt. Tolna megyében. Most Pesten lakunk, nem fogadott a dokim, és az Istvánban fogok szülni. Itt hogy zajlik?
2011. dec. 18. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán szültem kívül-belül varrtak nem altattak..császárnál nem tudom
2011. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szomszéd megye, de itt se altatnak, kapsz egy érzéstelenítőt, és kézcsókom. Az első gyerek természetes szüléssel jött világra, és semmit nem éreztem a varrásból.

A második császár, és ott eleve nem altatnak, hanem epivel érzéstelenítenek.

2011. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen szültem a lányomat, és az infúziómba rakott akkor a dokim valamit, azt mondta, a varrást végég alszom! Az utolsó öltésre ébredtem. Vagy lehet nem öltés volt, csak vmit csinált még odalent.. És fájt? Fájhat?
2011. dec. 18. 11:14
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Már miért altatnának?

Se infúzió, se fájdalom csillapító, semmit az égvilágon nem kaptam se szülés alatt se után. Nem is kellett. Nem értem miért kellene altatni?

2011. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csak érzéstelenítőt kaptam de nem tudom mennyit használt mert 1 órát varrtak és elég rossz volt.A szülés alatt semmi féle érzéstelenítőt nem kaptam,mégis itt vagyok és túléltem.
2011. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha gátsebre gondolsz, akkor csak helyi érzéstelenítést kapsz, attól függő mennyiségben hogy esetleg milyen "mélyen" is kell varrni téged.

De ez egyéb más varráskor is így van, hogy nem altatnak, csak helyi érzéstelenítés van.

2011. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam érzéstelenitőt szülés alatt, nem is ez volt a kérdésem. Az infúziót is túlhordás miatt kaptam!
2011. dec. 18. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Nógrád megye. Csak helyi érzéstelenítőt kaptam.
2011. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Veszprém megye. Semmit sem kaptam, természetes úton szültem, 3 rétegben varrtak másfél órán keresztül. Kb a felénél derült ki, hogy elfelejtették beadni a fájdalomcsillapítót a varráshoz, akkor meg már legyintettem a legbelső kész volt (na az fájt rendesen), a többi már nem érdekelt, csak hogy szabaduljak a szülőágyról :)
2011. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Istvánban szülten én is, hüvelyi szülés volt vákuummal, varrásnál nem altattak.
2011. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!