Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következménye lehet a...

Milyen következménye lehet a babára nézve ha terhességem elsö hónapjában kétszer voltam megfázva? (lázas is voltam)

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Lázad csillapítva lezz?

Ha nem volt nagyon magas lázad,ami tartósan fennállt,és nem lett csillapítva, semmi baj nem lesz,ha okozott volna gondot,sztem már kiderült volna,nyugodj meg,nem lesz baj,maga a megfázás amúgy sem okoz semmit,a magas lázra mondják,hogy csillapítani kell,mert vetéléshez vezethet, de látod neked nem volt ilyen.Mennyi idős vagy?

Én is voltam lázas,nincs bajunk , 23 hetesek vagyunk.Szia

2008. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lett(bocs)
2008. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A láz az veszélyes lehet, és mindenképpen csillapítani kell, mert 1-1 szem gyógyszernek kevesebb káros hatása lehet, mint a tartós, magas láznak, ami nagyobb eséllyel, statisztikák szerint magasabb %-ban okoz fejlődési rendellenességet. Ne aggódj, reméljük, nem lesz semmi baj!

Minden jót!

2008. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak egyett érteni tudok az elöttem szólókkal.és még hozzá tenném, én a 8-9.héten voltam influenzás.másfél hétig, de rendesen.tényleg a láz lenn tartása volt a cél.

most már 22hetes terhes vagyok és minden rendben a babával is.

boldog babavárást

2008. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
algopyrint vettem be.Köszönöm a válaszokat.20 hetes ikres kismama
2008. márc. 27. 13:40
 6/7 A kérdező kommentje:
kb.4 hetes terhes lehettem,amikor egy napig elég magas lázam volt,más panasz nem volt,az algopyrin levitte és másnap semmi bajom nem volt.ez mitöl lehetett?
2008. márc. 27. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt akkor lett volna jó tudni,milyen más tüneted volt még,mert attól függ.De az a lényeg hogy azóta n incs gond.
2008. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!