Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és ma...

12 hetes terhes vagyok és ma elkezdett fájni a hasam alja de nem nagyon. Elmehet a baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, tágul a méhed, csinálja a helyet magának. Amíg nincs vérzés, addig ne aggódj!
2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már megijedtem! volt aki azt mondta hogy menjek orvoshoz. de vérzésem az nincs. mennyi esély van rá hogy megmarad a baba? mivel most vagyok a 12.-ik hétbe. köszi hogy válaszoltál!
2009. máj. 18. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan mensiszerű érzés, mintha nehéz lenne a hasad, de nem kifejezett fájdalom csak kellemetlen? Ha igen, akkor csak rendeződnek a viszonyok odabent, egy magneB6 v egy nospa segít, ha IGAZI fájdalmad van, akkor én megkérdeznék egy dokit csak h megnyugodjak.
2009. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen olyan menziszerű érzés. olyan mintha megakarna jönni. remélem ez nem baj
2009. máj. 18. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az érzés meg is fog maradni, ne aggódj miatta! Hol azt hiszed már elmúlt, hol visszatér. Tágul a méhed, nyúlnak a szalagjai.

Amíg nem tapasztalsz erősebb görcsölést, teljesen természetes ez az érzés.


Semmi baj, minden rendben veletek!:)

18 hetes

2009. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!