Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bimbókiemelőt mikor-meddig...

Bimbókiemelőt mikor-meddig érdemes használni, és melyik típus vált be leginkább?

Figyelt kérdés
Se nagy cicim, se nagy mellbimóm nincs, arra gondoltam így talán sikeresebben kezdhetem a szoptatást. Gondolom utánna a folyamatos szívásra amúgy is kiemelkedik jobban.
2009. máj. 18. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Chicco bimbókiemelőt használtam, 1 hétig szopott vele a lányom, utána egyszerűen kiköpte. Azóta is csak a bimbót szopizza.
2009. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, lehet, hogy már összekeveredtem, de nem a bimbóvédőre,hanem a kiemelőre gondoltam. Ez utóbbit nem szoptatáskor kell használni.
2009. máj. 18. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem nagy a mellbimbóm, és az egyik alapállapotban befele fordul. Erre a nőgyógyász és a védőnő is az mondta hogy ha kézzel, picit összenyomva kiemelkedik a mellbimbó, akkor nem kell bimbókiemelőt használni.


A bimbókiemelő használatával kapcsolatban egyébként azt mondta a védőnő, hogy a terhesség vége felé már tilos használni, mert a bimbó ingerlésével oxitocin termelődés indulhat meg és az méh összehúzódásokhoz vezethet, ami koraszülést okozhat.

Ezt a leírást találtam:

[link]

2009. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségeteket, közben én is utánna jártam más utakon is. Talán a kérdés előtt kellett volna? Utolsó: köszönöm az oldalt, tényleg hasznos!

Ha ésszerűen végig gondolom, tényleg szülés után kellene kipróbálni, már ha kell egyáltalán.

2009. máj. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!