Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki alkalmazott bimbókiemelőt?...

Ki alkalmazott bimbókiemelőt? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, és bimbókiemelőt szeretnék venni, mert a bal bimbóm, kicsit befelé forduló. Segit ez kiemelni, szépen, mire meg lesz a baba, hogy ne csak a jobb ciciből szopizzon? Hol lehet ilyet vásárolni, és mennyi az ára kb? Debreceni vagyok, és ott szeretnék venni.
2011. máj. 8. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én még csak a 20.hétben vagyok de szerintem érdemes venned.

Nem túl nagy összeg és ki tudja?Lehet, hogy tényleg szükséged lesz rá.

A DM-ben lehet venni, AVENT márkájú és 1500-2000 között van az ára.

2011. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mikor lehet elkezdeni használni?
2011. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Disi ***** válasza:

Szia!

Én 33 hkm vagyok. Én nem vettem. Nekem azt tanácsolta a védőnőm, hogy várjam meg a szopizást, mert lehet, hogy már az is segít rajta, és akkor csak kidobtál az ablakon ennyi pénzt. Arról nem beszélve, hogy még rengeteget változhat a melled. 20 hetesen már 80C-s melltartót kellett vennem (75B voltam), és most már az is kicsi rám, plusz ugye azt mondják, hogy szoptatósból még egy mérettel nagyobbat kell venni, mikor megindul a tej, még nagyobb lesz. Nagyon sok mindent írnak, hogy kell, de vigyázni kell ezekkel a listákkal, óriási üzlet ez a piac, és észre sem veszed hogy úsznak ki a tízezresek a kezedből. Arról nem beszélve, hogy utólag milyen rossz érzés, ha valamit megvettél, és csak ott porosodik végül a szekrényben. Ismerősöket is megkérdezhetsz, kinek milyen tapasztalata volt. Én az ilyesmiket megbeszélem apával, összeirtam mi micsoda, és majd szalad ő érte ha mégis kell. Bocsánat ha hosszú voltam, ez csak az én véleményem.

2011. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!