Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+3 hetes vagyok. Ha elhalt...

9+3 hetes vagyok. Ha elhalt volna a babó, akkor rögtön leáll a progeszteron termelés és leesik a hőm? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete voltam UH-n és aggódok, mert sem most, sem korábban semmi tünetem, csak a melleim feszülnek nagyon és a hőm vann fent. Olyan rossz, hogy nem tudom, hogy minden rendben van-e. Általában nyugodt vagyok, hogy igen, de néha - mint most is - elfog a pánik, hogy mi van ha ....
2009. máj. 18. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg!!!! Biztos minden renben van, nekem ez a második terhességem, és egyikkel sem volt semmi bajom. Nem azt jelenti a tünetmentesség, hogy baj van, SŐT! Inkább te is a szerencsésebbek közé tartozol. Ráadásul csak úgy nem hal el, azt görcsökkel és vérzéssel járna!

Ha baj lenne azt tuti megéreznéd!!

A hőmérsékletet én már a 7. hét után nem mértem, igaz csak lustaságból, így azt nem tudom, hogy annak milyenek kellene lennie! Ne agódj, próbálj meg lazítani és pihenni!

Üdv: 21+6 napos kismama

2009. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek, hogy aggódsz, én is így voltam, bár nekem már volt korábban egy elhalt terhességem 9 hetesen.

Nem tudom pontosan, hogy, hogy kell alakuljon a hő és a progeszteron, én most vagyok 13 hetes, de a kezdetek óta 37 körül van a hőm, még most is.

Állítólag, ha a terhességgel valami probléma van (az elején), akkor a progeszteron szint csökken és ezért a hőmérséklet is.

Szerintem nincs miért aggódnod, én , amikor elhalt a baba megéreztem, hogy valami nincs rendben, csak utána kezdtem el barnázni, aztán vérezgetni is. Ha gond lenne észre vennéd!

A terhességi tünetek mindenkinél mások, az, hogy csak ennyit érzel teljesen természetes, te ilyen alkat vagy, örülj neki, mert lehet, hogy később bepótolod a rosszulléteket!

Nyugodj meg!

Csak pozitívan!Semmi okod aggódni!

Örülj a babónak!

2009. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem is ugyanezek az érzések kavarognak, én ma vagyok 9+1 és csak egy hét múlva kell mennem uh-ra. Az előző terhességem ugyanekkor szakadt meg, minden jel nélkül. A hőmet nem mérem, de a melleim nekem is fájnak. Időnként van hányingerem, de aztán napokig semmi. Rossz ez az érzelmi hullámvasút ( uh után a fellegekben járok, aztán minden nappal nő a bizonytalanság ), de az vígasztal, hogy már csak néhány hét és egy ici-picit talán meg lehet nyugodni.
2009. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!