Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódó kismama vagyok! Jól...

Aggódó kismama vagyok! Jól gondolom, hogy ha elhalna a baba, akkor a hőm is leesne, mivel a progeszteron termelés megszünne? Vagy tévedek?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok. A hőmet folyamatosan mérem és hál istennek folyamatosan fent is van. A 7 hetes UH-n minden rendben volt. Kb 2 hét múlva kell újra dokihoz mennem és addig betegre fogom aggódni magam!! Válaszoljatok kérlek!
2009. máj. 5. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En nagyon azt a tanacsot adnam neked hogy ne merd tobbet a hodet,probalj uralkodni magadon mert a pszihikai oldal is tud rosszat csinalni,tehat ha allandoan rosszra gondolsz.Meg elotted van majdnem kilenc honap,ha vegig aggodod csak a babanak es magadnak csinalsz rosszat.Probalj pozitivan gondolkozni,hiszen millio no hord ki szerencsevel terhesseget.26 hetes kismama(egy vetelessel mogottem).
2009. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért menne el a babád? Ha már most ennyit aggódsz, mi lesz a vizsgálatok eredményére várva, az uh-k előtt, szülés közeledtével stb? Nyugi, pihi, no para, minden rendben lesz!!!! 11 hetes
2009. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Terhesség alatt a hőháztartásod meg fog kergülni, akkor sülsz meg, mikor más megfagy, és fordítva.

Ha gutaütést akarsz kapni, csak abban az esetben mérd a hőd. Az a babáig kell, utána ha lázas vagy, akkor.

Ne aggód magad túl! Sajnos felesleges, kegyetlen igazság: ha aggódsz ha nem, akkor is lehet baj. Függetlenül mindentől.

Én is aggódós vagyok, de nem szabad. És aki írta mi lesz veled a szülés előtt: én teljesen depis vagyok tőle 10-9-8.. és vége nekem, és nem tudok aludni, mert aggódok. Nem kell, semmi baj nem lesz, és folyton el is hessegetem magamtól ezeket a gondolatokat.

Egy dolgom van pihenni, relaxálni, rugit hajtogatni, és nem idegeskedni!

Feladat neked: pihenni, relaxálni, élvezni a tavaszt, pihenni, örülni, hogy babás vagy! ÉS nem azon agyalni, hogy elmegy, sajna magadnak hívod, ha folyton ezen agyalsz!!!!

Nyugi, és gratu a picihez, és pihenj, ne agyalgass!

2009. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen tudom és igazatok van. HÁl istennek nem is minden nap ezen agyalok. Azért aggódok, mert volt már egy 8 hetes vetélésem és PM alulműködésem van. Ezen kívül mostanában nagyon sokat idegeskedek, mert történt egy nagy családi baj és sokszor - hiába próbálom félretenni- emiatt a gond miatt ideges vagyok.
2009. máj. 5. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Elso vagyok:nekem is PM alulmukodesem van,semmi gond ezzel,tudod te is,csak akkor lehet gond ha nincs kezelve.Nekem is 8 hetesen szakadt meg egy terhessegem es pont a tavaly,olyan egybeeses lett hogy ugyanakkor maradtam ujbol terhes mint az elsovel.Gondolhatod mennyire rettegtem attol a naptol amikor az elso megszakadt,de hala az Egnek most mar mozog es egeszseges.En vettem neki kiscipot mert azt mondjak hogy ha az megvan akkor mar hazavarjak a babat,be is tettem a tobbi cipo koze es ez annyira megnyugtatott hogy most mar biztos vagyok benne hogy a gazdaja nemsokara hordani fogja.Meglatod jo lesz minden!!!
2009. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!