Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem a babám 17...

Miért nem érzem a babám 17 hetesen minden nap? Hetente egyszer kétszer érzem csak és a második baba, nem gond ez? Mikor fogom minden nap érezni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem érzed,mert még kicsi.Attól,h második baba,még nem törvényszerű,h hamarabb fogod érezni,mint az első babások.Ha mondjuk 22-23 hetesen nem érzed minden nap,az már lehet gond,de ennyi idősen semmiképpen.Ne parázz ilyen hülyeségeken,inkább élvezd a várandósság szépségeit!
2009. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike!!És lehet baj ha egy nap mindig megiszok egy pohár kolát? Nem bírom megállni kivánja a szervezetem!!!
2009. máj. 18. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

AZ első babámat én is már 16 hetesen rendszeresen éreztem. Most a másodikat csak a 19-20. héttől éreztem!!! Be voltam "parázva" én is rendesen! Most már a 21+6 napos vagyok, és már rendszeresen érzem, bár nem olyan kis bivaly, mint az első. Minden gyerkőc más, és ez már itt is kiderül! Ne aggódj, biztos minden rendben lesz.

A kóláról meg csak annyit, hogy oldja a kálciumot a szervezetből. Ha nem tudod megállni, akkor szerintem érdemesebb lenne több kálciumot bevinned, de ezt egyeztesd a védőnővel, vagy a dokival,mert a túl sok sem jó. (Azt hiszem a vesének nem tesz jót)

Minden jót, és kellemes babavárást!!!:)

2009. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!