Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák ti...

Terhességi cukros kismamák ti hogy viselitek ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Az eleje volt csak nehéz? ÉS hatásos ( volt) a diéta? Baba jól van?
2009. máj. 17. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne! 4 napja csinálom a diétát (egyelőre magamtól), remélem ennéle csak jobb lehet! Már fogytam 1kg-ot, bár van miből! :-)

Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha betartom a diétát, nem lehet semmi baj a Bébivel! Légy pozitív!!!

2009. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*mármint ennél :-)
2009. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem tudod mit mondtak a cukorgondozóban? Ne hallgassunk a védőnőre.És igazuk volt.Pl : azt mondta nyugodtan egyek rizst! Közben nem is szabad csak egy kanálnyit mert 80 gr Ch van benne! A védőnő teljesen mást mondott mint a dietetikus aki ért is hozzá. De mennyi a cukrod? Muszáj diétáznod? Elég kemény :/!
2009. máj. 17. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja én is fogytam 2 kg kb.
2009. máj. 17. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8,89 lett, meg közben vizesedett a bokám, így a védőnő javaslatára elkezdtem a só- és fűszermentes diétát is. A víz frankón lement, bár elég durva, hogy nem sózhatok semmit, de Bébibell a legfontosabb! Amúgy kedden megyek diabetológiára, fogalmam sincs mit csinálnak ott azon kívül, hogy megmondják melyik CH diétát kell csinálnom. Vesznek megint vért? Vagy mi van ilyenkor?

Neked mennyi lett a cukrod?

2009. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem nem is kell menned gondozóba.Csak újjból vesznek vért illetve szúrnak. Elmondják mennyi ch-t ehetsz. Meg minden hasznosat hogy mért ilyen fontos betartani. Szerintem is gáz a sótlan kaja de én kb 3 hete nem eszek sósan és már pár napja nem is vizes a lábam.Emiatt szerintem. Nekem 8.0 volt amúgy!
2009. máj. 17. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi az infót! Szóval akkor te már 3 hete csinálod (vagy csak a sótlant)? Igazából azzal nyugtatom magam, hogy már "csak" 15 hét van hátra és annyian kibírták ezt a diétát!!!

Kitartás neked és minden kedves kismami sorstársnak! :-)

2009. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A sótlan t 3 hete a diétát még nem egész 1 hete de már szokom. Neked is kitartást :)!!
2009. máj. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!