Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek voltak joslo fajasai,...

Akiknek voltak joslo fajasai, azoknal hanyadik het környeken kezdödött?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert par napja (ma is) eles, benyilalo fajasokat erzek, olykor olyan erös, hogy par masodpercre, amig tart, addig szinte"megbenulok", köve meredek, nem tudok masra figyelni... Szoval elegge faj. Tegnap volt hogy harom jött egymas utan, teljesen rendszeres idöközönkent (15 perc volt) aztan semmi... Ja, ezeket a fajasokat a derekamba is erzem meg a hasamban is... Ma kettö volt, de ezek kb. tiz perces idöközönkent. (nem figyeltem az orat, mert utcan voltam) Veszelyeztett terhes vagyok, de meg csak a 30. hetet fogom holnaptol kezdeni... A babam is csupan megcsak masfel kilo, es 40 centi.
2009. máj. 17. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem akkor kb 32. héttől. Van olyan nap, hogy csak 3x, de olyan is, hogy 20x.

Csak pihenj sokat, feküdj sokat, főleg, ha veszélyeztetett vagy. A dokim azt mondta, ettől még túl is hordhatom a babaát. Pedig én 10 nappal szülés előttig dolgozom.


35 hetes gömbike

2009. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 33. héttől voltak jóslófájások. A 40. héten szültem. Előtte két nappal voltak 10 perces fájások kb. 3-4 óráig. Kitartás:)

11 hetes kislány anyukája.

2009. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!