Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Kb 3 napja nem...

Baj lehet? Kb 3 napja nem olyan aktív a babám. Mozog, mert kitolja magát nagy puklikban hol itt, hol ott, de nem rúgdalózik, fickándozik.35+4 hetes vagyok. Lehet, hogy csak a nagyon szeles idő miatt van?

Figyelt kérdés

Nem otthon lakom, itt nagyon szeles pár napja.


Esti pocikenegetés, beszélgetés általában izgalomba hozza, de tegnap este az sem. Ugye nincs baj? mit csináljak, hogy beinduljon, és megnyugtasson?

Néha érzem a csuklását, de azt is csak gyengébben.


2009. máj. 17. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amióta én is beléptem kb. a 35.hétbe nekem sem olyan aktív a babucim.Biztosan nincs nekik annyi hely és már elhelyezkedtek a szüléshez.Azt mondják a fejfekvésűek már nem rugdalóznak annyit csak feszeregnek,szóval nyugi,ha látod azokat a puklikat,ahogy mozognak a hasadon akkor minden oké.
2009. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!