Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hetes vagyok. Mindenki...

19. hetes vagyok. Mindenki megdöbben, hogy mekkora a pocim. A nagy has 100%, hogy nagy babát rejt? Vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Persze azért én nagyon örülök neki:)
2008. márc. 26. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétel,függ attól is milyen volt a testalkatod előtte,hogy szélesedik a csÍpő,és a méhed hogy alkalmazkodik,de igen,lehet a nagy babától is.Mit mondanak az orvosok?

De amúgy nem baj,ne aggódj ha nagyobb lesz a babó.A nagy pocak meg különösen szép egy kismamánál,én is várom ajóidőt,hogy megmutassam az én picikémet:-)) Gratulálok!

2008. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nagy a baba.Lehet,hogy sok a vized.
2008. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt h nagy babád lesz ha nagy a hasad. A bnőmnek alig volt pocakja és a 9hónapba is még azt hitték ránézésre h félidős terhes aztán közel 4kg-os babát szült.

Az én pocakom se oriási a többi terheshez képest az uh meg a méretei alapján pedig szépen nő és átlagos baba olyan 3.5kg körül számíthatok majd rá.

Főleg akkor nagy az ember pocija ha nem az első babát várja, de amugy egyén függő meg alkat, magasság stb.

Boldog babavárást!

2008. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.Nekem is nagy pocim van, és szerintem azért van mert laza a kötőszövetem lazák az izmaim.Van itt olyan kismama aki 7 hónapos és állítólag csont lapos a has.Tudom 2 véglet, de tényleg attól függ, hogy mennyire engednek a szövetek.

Nekem 18 hetesen és 4 naposan 21 cm-re saccolták a picit a combcsontja 33mm volt.Neked milyen méreteid vannak?A combcsontból sokat lehet sejteni, persze mégjobb ha volt crl, de nekem azt nem mondták :o(

Boldog babavárást...ű

20 hetes kismami

2008. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utoljára a 13 hét 6 naposan voltunk. Akkor a CRL:75 mm volt. Legközelebb 1,5 hét múlva megyünk UH-ra.
2008. márc. 26. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy nagy a baba. Amikor engem várt az anyukám, azt mondták neki lehet hármas ikrei lesznek, aztán csak én lettem :)))(akkoriban még nem nagyon volt ultrahang)
2008. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is hatalmas a pocim, de a pocaklakóm méretei a korának megfelelőek, szerintem nincs összefüggésben a kettő.

Lehet igaza van az elöttem szólónak, kötöszövettől illetve méhszalagoktól függhet, mennyit enged.Dokim mondta , nekem eléggé lent van a babóm(pocakom ).

További szép babavárást .28 hetes kismami

2008. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányommal hatalmas hasam volt. 2,7kg és 50 cm lett. Már 4 éves múlt, maradt hosszú, vékony csajszi.

Most szerintem feleakkora a hasam, 1 hét múlva kellene jönnie, de mások most is nagynak látják a hasam, szerintem meg pont méret. Hogy mekkora lesz a bébi?! A lába hossza végig 2 héttel a kora előtt járt, tehát hosszú, a súlya meg lutri.

Tehát nincs konkrét összefüggés. Szerintem.

Gratula!

2008. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok.

A 2 terhességnél teljesen más formájú a hasam, de most is lányt várunk.

Így nálam a széles vagy keskeny csípő elmélet nem jött be.

Egyszerűen más.

2008. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!