Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen elkezdtem szédülni!...

Hirtelen elkezdtem szédülni! A munkahelyemen vagyok, nem mehetek haza. Mitől lehet? Nagyon megy a fejem. Talán leesett a vércukrom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, már csak 3 napig kell kibírni a munkahelyemen. Ebédeltem rendesen, és elegendő folyadékot iszok.
2008. márc. 26. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomással hogy állsz? Kávé, kola valami ilyesmit próbálj meg. Illetve fel kellene pócolni a lábad valahogy.
2008. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetes vagyok, és nálam is szokott jelentkezni a szédülés, hasogat a fejem. Én olyankor megiszok egy gyenge kávét tejjel cukorral, attól jobban leszek vagy egy pohár kólát. Nem lesz tőle semmi baj. Próbáld ki, hogy erősen maszírozod nyomod a halántékodnál lüktető agyi eret. Nekem ez is használ.
2008. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
milyen jo munkahelyed van netezhetsz.hol van ez én is elmegyek.
2008. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Leeshetett a vérnyomásod,ha nem remegsz,és nincs meleged,akkor elvileg nem vércukor.Igyál egy kávét ha tudsz,és ha nem vagy egyedül szólj valakinek,tudjanak róla,nehogy elvágódj,inkább ha teheted ülj le.
2008. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez sajnos a frontoktól is lehet, amilyen bolond változékony az idő.szellőztess kicsit, és ha nincs más megoldás vegyél be fejfájásra valamit./pl.fél algopirint lehet./

boldog babavárást

2008. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Ittam egy pohár colát. Remélem jobban leszek majd! A harmadik válaszolónak üzenem: lehet pályázni a helyemre, fent van a neten is! A munkám elengedhetetlen kelléke az internet! És ha nem tudsz segíteni,ne gúnyolódj!
2008. márc. 26. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! látom már kaptál segítséget, azért csak írok neked :). nekem sem volt eddig ilyen tünetem, nem fordult korábban elő szédülés velem sem, de hétvégén én is marhára megszédültem, fél óra fekvés segített és egy süti. nem tudom miért lehetett nálam is, én erre az időjárásra fogtam, mert a vérnyomásom okés volt (megmértem). jobbulást!


ja, az internettel kapcs. nekünk is van és már túl is léptem bent a megengedett rátát :))))))))). viszont minden munkámat elvégzem túlóra nélkül még így is, és nem azért mert nincs elég munka. gyakorlat teszi a mestert! :))))) a helyemre lassan kiírják a pályázatot, mert már csak hétfőn megyek melózni ;).


pusza

27 hetes mami :))))

2008. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!