Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél érdemes szülni a gyöngyö...

Kinél érdemes szülni a gyöngyösi Bugát Pál kórházban?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok,most akarok orvost váltani,mert az előző dokim nemigazán felelt meg az elvárásaimnak(páromat nem engedte be az uh-os vizsgálatra,de a borítékot elvette!)

Nem tudom kit fogadjak meg,egyáltalán kinek van magánrendelése?Jó lenne a név mellé telefonszám is,ja,és hogy mennyi a rendelés ára,mert az az igazság anyagilag nem állok a legjobban,de muszáj dokit fogadni.


2009. máj. 16. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! én 25 hetes vagyok ma, 22 hetesen voltam a gyöngyösi kórházban keményedéssel.rengeteg dokival találkoztam, vizitkor mindig más jött.

Én Nadim doktorúrhoz járok Salgótarjánba magánrendelésre évek óta, nagyon szeretem! igaz volt már úgy, h este vmiért elkellett volna őt érnem,de nem sikerült, ilynekor húzás a kórházba és ott segítettek másnap meg jött.de ilyen úgyis mindegyik dokinál van. meg nagyon faggatni kell ha vmit tudni szeretnél.ennyi a "panaszom" rá. Gyöngyösön is van m.rendelése.itt 5000.-, de akkor sem dől össze a világ ha őszintén közlöd vele h nem tudsz most fizetni anyagi gondok miatt stb, nagyon aranyos.ha gyöngyösi vagy vhogy derítsd ki az ottani m.rendelésének a számát, de ha kell a privát is írj.

2009. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom a gyöngyösi kórházat, én befeküdtem a 32.héten. és azt mondta a doktor úr, h elfolyt a magzatvízem, és ocsmányul beszélt velem, majd átvittek b.pestre az I.számú klinikára (koraszülés veszélye miatt), és ott kiderült, hogy minden rendbe van, nem is folyt el semmenyi!

hááát erről ennyit

2011. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!