Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan fogom tudni, hogy az a...

Honnan fogom tudni, hogy az a nyákdugó volt?

Figyelt kérdés
A terhességem elejétől fogva folyásom van. Most olvasom, hogy milyen a nyákdugó. De azt én honnan fogom tudni, hogy az távozott? 35 hetes km
2009. máj. 16. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem távozott én rögtön tudtam. Már gyanús fájásaim voltak otthon és amikor elmentem pisilni valami véres barnás nyúlós ragacsos undormány lógott ki belőlem amit nem is tudtam elszakítani mikor meg akartam törölni. Rendesen ki kellett nyomnom perzse nem olyan erősen de muszály volt mert különben csak tapadt ragadt és nem bírtam tőle megszabadulni. Nekem ezután majdnem 12 órával megszületett a kislányom.
2009. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sok kismama vagy észre sem veszi, vagy éppen nem is távozik. igazából ez amúgy sem nem oszt nem szoroz szerintem. én lestem vártam, hogy majd aztán utána összeszedem minden lelki erőmet:-) hát, a mai napig várhatnám:-) jöttek a fájások, 10 percenként. aztán még másfél nap múlva is jöttek, 10 percenként. aztán nem bírtam tovább, fáradtam. férjem bevitt, mondta, ő nem nézi ezt itthon tovább. még egy éjjel, 10 percesekkel .beöntés, miegymás, megfigyelés, aztán kiderült, hogy rosszul fekszik, császár lett belőle. hogy a nyákdugó mikor hova távozott, a fene sem tudja:-)) de egyébként azt mondják, más mint a folyás. egy nagyobb darab valami, sokszor véres, szinte "csobban" mikor távozik. meg fogod ismerni, ne aggódj:-) Boldog Babázást! egy 8 hós legény anyukája:-)
2009. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6 órája vajúdtam mikor elment a nyákdugó.De több ismerősömnek is akkor távozott amikor beindult a szülés,és elég egyértelmű volt a helyzet.
2009. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2009. máj. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!