Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Honnan fogom tudni, hogy melyek az igazi fajasok? Mi szokott elobb tortenni, elmegy a viz, elmegy a nyakdugo vagy a fajasok jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Én ezt kérdeztem valamelyik nap, remélem segít neked is :)

Üdv, majdnem 39 hetes.

2008. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máshogy van. A legtöbb nőnél nem is megy el a magzatvíz csak ha burkot repesztenek. Nekem az első babámnál a nyákdugó a szülés előtt kb. 2 héttel távozott. A fájásokat úgy tudod megkülönböztetni a jóslófájásoktól, hogy periodikusan (pl. először 10 vagy 15 percenként) jelentkeznek és kb. 30-41 másodperc hosszúságú egy fájás.
2008. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem előbb a magzatvíz kezdett el szivárogni, aztán a fájások csak egy óra múlva kezdődtek.
2008. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem elment a nyákdugó, rá két órával a fájások jöttek. aztán 8 múlva elment a magzatvíz magától és 1 óra múlva megszültem.
2008. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a magzatvízem folyott el este 11kor, fájásaim nem voltak.a kórházban éjszakáztam és hajnalra (3-4óra) kezdődtek a fájások.ettől számítva 5óra alatt lett meg a picim.
2008. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fájásokkal kezdődött a szülés, minden előzetes jel nélkül 2-3 perces fájásokkal indult. Nekem azt mondta a szülésznőm, ha érzem a fájásokat, üljek be egy kád meleg vízbe, ha elmúlnak vagy enyhülnek a fájások, akkor az csak jóslófájások voltak, ha nem múlik el, akkor azok igazi fájások. Nekem ez bejött. :)
2008. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!