Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek nem volt se hányingere se más terhességi tünete és szépen fejlődött a babája?

Figyelt kérdés
6 hetet betöltöttem és semmi hányingerem és bármely más tünetem nincs.Nagyon félek h lehet valami baj van?
2011. dec. 12. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem a második babámmal SEMMI tünetem nem volt, teljesen zavartalan, kiegyensúlyozott terhesség volt, imádtam.

Az első és harmadik babámnál viszont a 7.8.hét környékén kezdődött az iszonyú hányinger émelygés stb. és többektől hallottam ezt hogy csak a 7.hét vége felé kezdődött a rosszullét.

Szóval lehet hogy még te se úszod meg:) De szívből kívánom hogy úszd meg:) Ugyanis semmit se jelent a baba fejlődése szempontjából hogy mennyire vagy rosszul vagy rosszul vagy e egyáltalán.

2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia,

ne aggodj nem feltétlenul kell tuneteknek lenni.Nekem az elso terhességem így volt mint írod semmi tunet:se hányinger,se más tunet.Szépen végbement a terhességem most már 10 éves a fiam.Sok boldogságot nektek!

2011. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Csak annyi mindent olvastam már és kezdtem megijedni.Egyébként azt se bánnám ha nem usznám meg :))
2011. dec. 12. 14:06
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen,nektek is és jó egészséget! :)
2011. dec. 12. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt semmi ilyen nem volt, most a másodiknál az első 3 hónapban szinte semmit nem tudtam megenni, mert az ennivalónak a gondolatától is kavargott a gyomrom.

Semmi gond nem lesz nálad, nyugi!

2011. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első babámnál semmi tünetem nem volt és gyönyörűszép 25 hónapos Kiscsajszi már. Most vagyok terhes a másodikkal, bár még a legelején járunk és szintén semmi eddig. Remélem így is marad, annyira kényelmes volt ez így. :)
2011. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én még csak 9hetes terhes vagyok,de szerencsére elkerülnek a reggeli rosszullétek.A mellfeszülésen kivül,semmi tünetem sincs.Ma voltam dokinál,szépen fejlődik a mi kis csöppségünk.Rájöttem,hogy nem igazán olvasgatok történeteket hogy ki mit érzett és mi baj lett,mert csak feleslegesen stresszelem magam.Úgyhogy nyugi,nálad is minden rendben van a picivel,és örülj hogy nincsenek rosszulléteid,igy kiélvezheted a terhesség minden pillanatát!:)
2011. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem vagy rosszul.Nekem a 10.héttől a 16.hétig tartott a rosszullét.Napi 2-szer hánytam,alig tudtam enni.Már attól féltem hogy nem fog rendesen fejlődni a babám.Aztán teljesen akkor múlott el minden panaszom mikor megmozdult,a 18.héten.
2011. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sem az első, sem a második terhességemnél nem volt semmi ilyesmi tünetem, sose voltam rosszul, sose émelyegtem, egyszer sem hánytam. Az első már megszületett, makk egészséges, a másodikkal most vagyok 27 hetes és eddig vele is minden rendben.

Örülj, hogy nincs erre gondod (még) ;)

Én nagyon örültem, hogy megúsztam.

2011. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Csak hát.. első babám és itt sok történetet olvasgattam/tok.Kicsit beleélem magam :) De remélem minden ok lesz.
2011. dec. 12. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!