Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs semmi pocakom a...

Miért nincs semmi pocakom a 7. hónapban?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egyidős terhesek vagyunk, mind a ketten a hetedik hónapban járunk neki hatalmas hasa van nekem pedig ugyanakkora mint amikor nem voltam terhes. Érzem ahogy rugdos és azt mondják ultrahang alapján nagy baba. Akkor vajon hol van az a baba? Nagyon fontos lenne, kérlek válaszoljatok.
2008. márc. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén: még nem hallottam ilyet. Egyáltalán nincs pocakod? Amúgy gondolom ez testalkattól is függ, előtte teltebb voltál? Lehet most ezt a teltséget tölti ki, azért nem szembetűnő a változás. Gondolom azért csak keményebb a hasad? Ha érzed, hogy mozog, akkor nincs semmi baj!
2008. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
165 CM MAGAS VAGYOK, SPORTOS ALKAT. MINDENKI AZT MONDJA HOGY BIZTOS AZÉRT NEM LÁTSZIK MERT LENN FEKSZIK FARBAN, DE ENNYIRE NEM LEHET HÁTUL, MÁR ELÉG NAGY AHHOZ HOGY LÁTSZANI KELLENE. AMÚGY ELÉG IZMOS ÉS NAGYON LAPOS HASAM VOLT ELŐTTE, ERRE AZT MONDTÁK LEHET HOGY ANNYIRA IZMOS HOGY NEM ENGEDI HOGY ANNYIRA KITÜREMKEDJEN. MINDENKI ATTÓL FÉL HOGY BELÜL ELNYOM MINDENT.
2008. márc. 26. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez testalkat függő,hogy mennyire hatalmasra nő a pocak.Általában akinek szélesebb a csípője,(körte alakja van)azokon a kismamákon később észrevehető a terhesség.

A barátnődnek talán keskenyebb lehet a csípője nem?

Ez nem azt jelenti,hogy feltétlen kisebb a súlya,csak más az elosztás.

Nekem is ilyen alakom van,és hatalmas pocakom volt a gyerekeimmel,és most is az van.Tudom,hogy megnyugtatóbb,ha látványos a terhesség,de ne aggódj,ha baj lenne azt mondták volna uh-on.Amikor a lányom szültem,akivel együtt voltunk kórházba,hozzám képest alig volt pocakja,és nagyobb lett a babája mint az enyém.Pedig ránézésre mindenki fordítva saccolta.

Amíg nem jeleznek bajt,ne aggódj te sem.

Boldog babavárást.

2008. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan az izom miatt van.Nekem nagyon lapos volt a hasam, viszont laza a kötőszövetem és alkatilag lapos has nem pedig edzéstől, tehát már az első hónapokban engedte kitüremkedni a babókát.A te esetedben szokott a has izomzata ketté válni nehogy megijedj, ez normális.Már amikor akkora lessz a baba, hogy nem fér el odabent akkor picit szét fogja feszíteni az izomrostjaidat ketté persze ez vissza fog alakulni.Székleted van?azt nem nyomja el?Nekem így, hogy pocakom van, még így is alig van székletem, iszonyat, hogy a beleim hogy mesinylik ezt az egészet.Viszont ne izgulj, tudom minden kismama azt várja, hogy jó nagy pocakja legyen és már mindenki lássa, de mivel semmi baja nincs a picinek inkább ezzel foglalkozz. 7. hónap, most kezd el majd hízni a pici, szerintem innentől kezdve várható, hogy látszódni fog.

Boldog babavárást kívánok :oD

20 hetes kismami

2008. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy pocim pedig már a 34. hetet tapossuk. A babám méretei viszont teljessen jók. Ez alakat kérdés is meg a baba fekvése is közrejátszik. Nekem 31. hétig faros volt a babám addig alig volt hasam viszont mikor befordult azóta látszolag nagyobb. Én is 165 cm vagyok és sportos alkat és nem is hiztam sokat. A dokim csak ennyit mondott hogy akinek van 5-10kg háj a hasán annak persze h nagyobb mint nekem:) mikor felhoztam neki a témát h aggódok h pici a pocim. Emiatt ne aggodj!
2008. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!