Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért húzódik ennyire előre a...

Miért húzódik ennyire előre a baba?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok és vagy másfél hete, főleg estefelé eléggé fáj a pocakom. Olyan mintha a bébim teljesen nekifeszülne a hasfalamnak, nyomja nagyon erősen. A pupakom magasságában, vízszintesen teljesen kemény a hasam, és csak ritkán megy el onnan, némi simogatás után.

Amúgy fiú lesz. Nálatok van ilyen?


2008. márc. 26. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt, illetve szokott ilyen lenni. Nekem a jobb oldalamon van általában a pici, és sokszor kinyomja a köldökömnél a kis fenekét! Mi is kisfút várunk!

30 hetes kismama

2008. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 22hetes vagyok, de olyan "cirkuszt" tud csinálni, hogy csak na... :D már kocka alakú is volt a hasam.

nekem este tv-zés közben dugdossa ki magát, és olyan erősen, hogy néha azt hiszem kiakar nézni a hasamon keresztül.és bizony van mikor ezek a produkciói kellemetlenek.nekem is fiú lesz.párom szerint boxoló lesz :D

boldog babavárást

2008. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 27 hetes vagyok,én is fiút várok,és akár én is írhattam volna ezt a kérdést amit artál,mert velem ugyanez van...
2008. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Eszerint ez teljesen normális, megnyugodtam...Mindenkinek boldog babavárást!
2008. márc. 26. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!