Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nekem fáj hogy a baba úgy...

Ha nekem fáj hogy a baba úgy bemászott a bordám alá hogy menni, ülni, állni is alig bírok úgy fáj, akkor őt ugyan nem nyomja? Miért nem húzódik arrébb? Őt nem zavarja hogy nyomja valamijét a bordám?

Figyelt kérdés
Ha nekem fáj neki nem? Neki az jó? :) szerintem el is törte a lengő bordámat... na jó nem, nem értem...
2009. júl. 20. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj,ha neki kényelmetlen valami,akkor megoldja!Ezek csak neked fájnak!Keress megfelelő poziciót magadnak,hogy kényelmesebb legyen!

További jó egészséget!

2009. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ilyenkor finoman arrébb szoktam tolni :) vagy addig simogatom a másik irányba hogy kimozduljon mig el nem kuszik arrébb.

35 hetes

2009. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megbeszélem vele hogy egy kicsit menjen arrébb,vagy megsimizem és általában bejön.Nekem is nagyon fáj néha ahogy feszíti vagy kinyomja magát,de olyankor csak nevetek egy jót hogy már megint mit tevékenykedhet odabent?Kitartás,boldog babavárást 38 hetes km
2009. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Együttérzek ,én csak kis karatésnak hívom mostmár és elég kitartó is. Nekem a jobb oldalamat célozta meg és nagyon kitartóan kell simogatnom meg kérlelni hogy menjen arrébb mert nem kapok levegőt a kis lábikójától mert úgy beékeli. de neki nem valószinű hogy fáj már ottbenn annyira okosak hogy véletlenűl sem okoznak fájdalmat maguknak.

31-hetes km

2009. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!