Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák! Sikerül...

16 hetes kismamák! Sikerül tapintani a méheteket? Ha igen, meddig ér?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nekem csak akkor tapintható ki (márhogy számomra mint laikus számárA)mikor bekeményedik, sajnos elég sokszor mostanában.

És a szeméremcsont felett kb.2 ujjnyival érzem a tetejét, mondjuk nekem második baba és hátrahajlik a méhem nagyon nem tudom z számit e ilyen szempontból.

2009. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sziasztok..hogy kell kitapintani ...én nem probáltam még.22 hetesen hol keressem..?
2009. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem 22 hetesen a köldök meg a szeméremcsont között volt félúton. Lefekszel a hátadra és a legjobb ha a tenyered élével kicsit megpróbálod megmozgatni az alhasadat ha az egyik tenyereddel megtámasztod, a másikkal pdig mozgatod, akkor egy gömb szerű rezisztenciát érezhetsz és az a méh.

A doki nem mozgatta még meg a pocidat mondjuk UH-n? Ja és úgy jobban érezheted ha a lbad fel van húzva mert úgy ellazul a hasizom jbban kitapintható.

az első voltam.

2009. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!