Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 67 kg körüli kismamák? Mikor...

67 kg körüli kismamák? Mikor kezdtétek el tapintással érezni a méheteket?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha ráteszitek a hasatokra a kezeteket és érzitek a kis ,,dudort".
2010. júl. 8. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 68 kilóval kezdtem a terhességem és 13. héten éreztem először, egészen pontosan 12+2 :)

(megnéztem a terhesnaplmban amit eleje óta naponta vezetek :))


Jelenleg 80 kiló vagyok és 37 hetes, kisfiúval, aki kb. 3 kiló most.

Jó babavárást!

2010. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy kb. narancs nagyságúnak éreztem akkor, persze nemmertem nyomkodni, csak úgy örültem amikor "rátaláltam" :)
2010. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 10 hét+1 napnál járunk.
2010. júl. 8. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kicsit több kilóval kezdtem, pontosan 79kg. Én a 14.héten tapintottam ki a méhem, elég nagy a hasam egyébként. ( mármint a hájtól ) A 21.héten már szép kismamás pocim volt. :) Boldog babavárást kívánok!
2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14. het kornyeken, de a szivhangot mar a 12. hettol hallottuk angelsoundsal es a mozgast is ereztem mara14. heten.

En akkor voltam 63 kg.

De ez igy szerintem nem sok mindent jelent!

Ugyanis en kozel 180 cmhez voltam, vagyok ennyi, izmkos is vagyok, tehat igen vekony.

Mig mondjuk 160 centihez hatvan par kilo maregeszen mas testalkat.

2010. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!