Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja késik tesztet nem...

Két napja késik tesztet nem csináltam mert úgy érzem hogy mindjárt megjön. Lehetek terhes? Más is érzett így?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt olyan érzésem, hogy mindjárt megjön. Amúgy szokott késni? Ha nem,akkor holnap tesztelhetsz!

7 hetes km

2009. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az első két hónapban minden egyes nap olyan érzésem volt mintha megjönne. kicsit fura érzés volt. amikor meg kellett volna jönnie, jöttek a szokásos görcsök, vettem be gyógyszert és az volt a fura, hogy nem hatott. pedig elég erős (cataflam). csodálkoztam is, hogy ez hogy lehet. majd vártam, majdcsak jön, majdcsak jön, aztán mégsem. és most 24hetes terhes vagyok, úgyhogy szerintem egy tesztelést megér:).. magyarán, simán lehetsz terhes, sőt, elég sok mindenkinek van ez a mindjárt megjön érzése a terhesség elején. szurkolok:)
2009. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem minda háromszor volt ilyen érzésem.Olyannyira hogy még tisztaságit is tettem be nehogy meglepjen, görcsöltem is ugyanúgy.Fájtak a melleim, csak talán jobban.Ez természetes, és egy ideig el is kísér, engem úgy a 6. hétig.Simán tesztelhetsz, hátha.Sok sikert.
2009. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!