Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gyömbéres üdítőt...

Terhesen gyömbéres üdítőt ihatok? Valaki szerint nem, valaki szerint igen. Akkor?

Figyelt kérdés

Terhesség elején tudom, hogy jó hányás ellen, de én 21 hetes vagyok, a bubikkal nincs gondom, nem fáj tőlük a gyomrom, de amikor jöttem haza a boltból, megszóltak, hogy kismama nem ihat gyömbért, mert beindíthatja a szülést. Valóban?

21 hetes.


2009. máj. 16. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet nem hallottam. A tonikról viszont igen!
2009. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, szerintem nem.Sőt eleinte még ajánlják is hányingerre.De azért nézz utána, de kicsi rá az esély.
2009. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem a gyömbér hanem a tonik. Márhogy nem az izesítőből meg aromából készült tonik hanem a rendes kinin tartalmú. ha egyáltalán olyat még forgalmaznak...
2009. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez így van, elég ciki, mert én egy időben rengeteget ittam! Minden esetre semmi bajt nem csinált. Szerintem keverhetik a tonikkal, az valóban ilyen.
2009. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is iszom majdnem minden nap.Mindíg kólás voltam,a bubikkal nekem sincs gondom,csak a kóla nem jó a babának,ezért váltottam a kinleyre.Ha mi kismamák betartanánk amiket mondanak v. megszólnak valamiért,akkor sajnos éhen és szomjan is halnánk.


20hetes pocis

2009. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerbusz én a 40.ik hetet taposom és a doktornöm a szülés inditàsàra gyömbérböl fahéjbol és szegfüszegböl ajànlotta hogy ital készitsek és ezt kellene innom egésznap kortyolgatva langyosan. igy lehet valami benne hogy beinditja a szülést. de szerintem a mennyiségtöl függ. ezekben a bolti gyömbéres italokban csak minimàlis gyömbér talàlhato ezért nem hinném hogy bajt okozna ha néha néha innàl belöle. én is ittam a tonikot is a kolàt is és semmi bajunk.
2009. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen én is ezzel a kinley-vel totyogtam haza, és akkor szóltak meg.
2009. máj. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!