Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a "nyugtató"...

Melyek azok a "nyugtató" zenék amelyek egyaránt jók a mamának és a pocaklakónak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a pánsíp jött be, meg a fuvola.
2009. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt mondják, hogy a komolyzenét nagyon szeretik. Pl. Mozart, Beethoven.Viszont van egy ismim, aki mesélte, hogy népdalokat énekelgetett neki , és azokat is szereti , még most is, pedig már rég megszületett... Az enyém viszont pörgösebb zenéket "kénytelen" hallgatni, mert a mami is azt szereti. Eddig még nem hadakozott ellene :))


39 hetes pocis:)

2009. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Anyák lapjában olvastam, hogy a rock and roll-tól és Brahmstól megijed a babó, az nem jó neki, viszont a Bach igen, mert hasonlít annak a ritmusa a mama szívverésének a ritmusára.

Mamáknak és Babáknak készült az Álomszép cd, az is jó!

Én már megkerestem a neten. Innen Ti is le tudjátok tölteni. A kicsomagolásnál jelszót fog kérni, az pedig: minerva

*****

Jó zenehallgatást a Mamáknak és a Babóknak! :)

29 hetes kismama



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!