Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék menni 3 vagy 4D-s...

Szeretnék menni 3 vagy 4D-s uh-ra. Ha nem kérek videót, csak képet akkor is ugyanannyit kell fizetni?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, most még elég lenne a kép, aztán a 30.hét környékén kérnénk videót is. Megoldható ez? Volt már valaki így?
2009. máj. 16. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 18 hetesen voltam,de szerintem az ár ugyanannyi,ha nem kéred a videót.Egyébként nagy élmény!Inkább kérd el a dvd-t is,mert fogod Te azt még nézegetni!!!:)) És később megbánnád,hogy nem kérted el.Én azóta megnéztem kb.10-szer,szerintem szép emlék.


20hetes pocis

2009. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm a válaszod!

Egyébként, ha ugyanannyi tuti kérni fogom, nem hagynám ki.

Boldog babavárást!

2009. máj. 16. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valamivel drágább, ha videót-t is kérsz, viszont egy emlék, mely késöbb pótolhatatlan. De érdemes neten körbenézni, mert több ezer forint különbségek vannak rendelők között.

2009. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 3 hete voltunk a fehérvári kórházban.

A 10.000Ft tartalmaz 4db képet és egy orvosi véleményt.

Mi kértük, hogy írják ki dvd-re, így 12.000Ft volt.

30 hetes kismama

2009. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!