Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A próbasminkért és próbafrizur...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A próbasminkért és próbafrizuráért is kell fizetni, vagy csak amikor élesben megy? Ha kell, ugyanannyit szoktak kérni mint az igaziért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell érte fizetni,általában a felét mint majd az esküvőinek. Mindenképp kérdezz rá az árra. Én is most szerveztem meg és félelmetes árakat mondtak páran csak a sminkre:(
2009. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy csináltam, hogy az esküvő előtt kb. 2 hónappal egyik héten voltam teljes arctisztításon, kezelésen, ezért fizettem. Rá egy hétre volt a próbasmink, ezért nem kellett. Az esküvő hetén volt egy arcmasszírozás, egy teljes gyantázás (hónalj, fazon, láb), a napon a rendes smink. Szóval két hónapon belül elég sokszor megfordultam nála, valószínűleg ezért nem kért pénzt a próbasminkért.


A fodrásznál pedig kétszer voltam próbafrizurán, de csak egyet kellett fizetnem. Rendszeresen járok hozzá, előtte befestette, kicsit megigazította.

2009. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek fontos a smink előtt az arctisztítás? Alapvetően elég jó bőrőm van, nincs pattanásom meg hasonlók...
2009. júl. 8. 12:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele, hogy ezer éve (talán kamaszkoromban) voltam utoljára arckezelésen, különben is annyi minden intézni való volt, rohangálás, meg minden, hogy ennyit megérdemlek. Meg nem szoktam ilyen-olyan arcpakolásokat rakni magamra, nem árt egy kis vitaminpótlás se, masszírozás is nagyon jól tud esni. Nem egy nagy összeg, talán, ha 5eFt volt.
2009. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A próbáért 5000 fizettem. Sima fodrász ár volt ez. Majd az esküvőit már 20000 csinálták, de úgy hogy én mentem a fodrászhoz. Ha házhoz jön úgy még több. Szombaton nem dolgoznak a fodrászok ugyanis.
2009. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 5-öt fizettem a fodrásznak a végleges frizuráért (Budapest), két éve, nem jött házhoz, mert fél percre van tőlem a szalon.

A mostani árakkal nem vagyok tisztában, de a 20eFt nem pofátlan összeg?

2009. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20000ft??? Atyaég... és mit csinált, aranyat font bele?? Hát ha ennyibe fog kerülni, valószínű hogy ott kell maradnom mosogatni... :)

Azért kérdezem hogy szükséges e az arctisztítás, mert én 3 hós babával vagyok itthon, és elég nehezen tudok elszabadulni mellőle ilyesmire :)

2009. júl. 8. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Az arctisztitás rövidebb ideig tart, mint a fodrászat!
2009. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én összesen 10e-t fizettem a próba-, és éles frizuráért és sminkért, és házhozjöttek. De ők tényleg olcsók voltak.

Szerintem az arctisztítás nem olyan fontos. Előtte kicsit napoztatod az arcod, meg bőrradírozod, az elég.

2009. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A próbasminkért is számítanak fel árat ált. kevesebbet mint a nagy napon,mert nem fixálják le és nem annyira pontos és rétegelt.

Sminkmester vagyok,szívesen küldök ajánlatot.

urimony@freemail.hu

2009. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!