Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvízvétel után mennyi...

Magzatvízvétel után mennyi idő múlva lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő, de azt igen,hogy legalább 2 hét fekvés-utána.Sztem a dokidtól kérd ki a véleményét a Te esetedben.Minden jót nektek!
2008. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy 2 hétig szigorú fekvés. Az pedig tényleg nagyon egyéni, hogy mikortól lehet szeretkezni. Van akinek magzatvízvétel nélkül is vérzést okoz és a doki nem engedi, van akinek semmi probléma ezzel az egész terhesség alatt. Mindenképp kérdezd meg a dokidat! Ha eddig nem volt gond, akkor gondolom 2 hét után már lehet.
2008. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! " hétig biztosan nem. Én túl vagyok már rajta. Utána két napig feküdni kellett, 1 hét múlva kellett visszamenni uh-ra és két hétig pedig nem emelhettem, cipekedhettem. Kímélni kellett magam. Igaz fájt is a hasam utána. Kedvem sem lett volna szeretkezni. Kérdezd meg az orvost aki a beavatkozást végzi, ha nem mondja el.

27 hetes kismama.

2008. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is voltam magzatvíz vételen a többiekkel egyetértek ,de viszont én rákérdeztem a vetélésre is ,igaz,hogy 1% de viszont az 5 hét magzatvízvétel után

szerintem addig semmiképp se bírd ki a baba miatt is.

32 hetes kismama

2008. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a doki azt mondta, hogy egy nap fekvés, és egy hétig no szex. Én inkább feküdtem négy napig, és négy hétig no szex :)
2008. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!