Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején lehet...

A terhesség elején lehet szoláriumba menni?

Figyelt kérdés
Ha lehet mennyi ideig? Én 8 percre gondoltam
2009. máj. 16. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

en is akartam menni az elejen,2x voltam is,baja nem lett de inkabb hanyagoltam,mostmar elfogadtam magam sapadtan is de nem tetszett az elejen,en is szerettem ha csoki voltam.de most itt a nyar lassan,mar most is ki lehet feküdni a napra,nekem is kezd kellemes szinem lenni,ha nagyon melegit mar letakarom a hasam par percre.neked is ezt ajanlom.különben azt mondjak az elejen veszelyes a szoli mert mivel belülröl is melegit a tulmelegedes pedig vetelest okozhat,lasd meleg fürdö,azt sem ajanljak.remelem segitettem a döntesben

18 hetes kismama

2009. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szolárium alhasi vérbőséget okoz! Ezáltal akár vetélést is. A magzatviz tul melegedését!

Én szolit üzemeltetek,ugyhogy tudom mik ezek! Sztem 40hetet ki lehet birni nélküle! Én szinte függő voltam,most a baba érdekében mégis megállom,h ne menjek!

27hetes kismama.

2009. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!