Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet szoláriu...

Terhesség alatt lehet szoláriumba járni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
nekem dokim azt mondta h nyugodtan el lehet menni, de én a 12. hétig nem mentem...kérdezd meg Te is a dokid.
2009. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudom, hogy nem lehet szolizni!
2009. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, bár néhány dolgot figyelembe kell venni. Egyrészt a koraterhességben egy alhasi vérbőség szomorú dolgokat eredményezhet, később meg, mikor már nagy a pocak, feszül a bőr, sokkal érzékenyebb a napfényre/szolira. Szeintem ésszel lehet csinálni, nem 2-3, csak egy zsetonra feküdni, szolikrémet használni. Én pl csak arcbarnítóba megyek, szegycsont alatt nem is ér a fény.
2009. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Mindent lehet,csak NEM AJÁNLOTT!

Én szolit üzemeltetek,szóval ha valaki,én már csak tudom.

A szolárium ALHASI VÉRBŐSÉGET okoz,ami VETÉLÉSHEZ vezet,később koraszüléshez...stb.

Én a helyedben ezek alapján mérlegelném,h a szoli fontos vagy a baba!!

2009. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Kis olvasmányok, amik talán segítenek dönteni.

2009. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő kifejezette rámrivallt,hogy a szoláriumot feljtsem el!
2009. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én igen szolis vagyok,mármint jártam rendszeresen. De amióta babás vagyok nem mentem és nem is mennék,szerintem 9hónap nélkülözhető.

28hetes

2009. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!