Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom ajánlottam a...

A nőgyógyászom ajánlottam a Magne B6 hogy terhesség alatt szedjem, de mire is jó az a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lazítja az izomtónust, a sima izmokét is. Így a méhét is.

Ha semmi panaszod nincs, akkor felesleges szedni.

A korai keményedés illetve göcsök elkerülésére/megelőzésére szokás szedni. Illetve a vádli vagy lábizom görcse ellen.


Én alapból szedek napi kettőt, nem terhesen is, úgyhogy mivel nincs panaszom, továbbra is ennyit szedek.

2011. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azért szedtem, mert ellazítja az izmokat és nem keményedik tőle az ember pocakja terhesség alatt ( as ok keményedés nem tesz jót).

Azért fontos a magnézium, mert az izomlazító hatása miatt segít elkerülni a vetélést, valamint a későbbiekben a koraszülést is.

Az elején én is Magne B6-ot szedtem, de később az orvos inkább felírta a Magnesii Citricit, mert ez több magnéziumot tartalmaz, és jobban hat.

2011. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idegrendszerre is jótékony hatással van, jobban alszol, kevésbé leszel ingerlékeny, jobban tudsz koncentrálni...szerintem nem felesleges a szedése, biztos nem véletlen ajánlotta a dokid...de ha alaposan elolvasod a tájékoztatót, ott minden le van írva :) Jó babavárást!
2011. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PL hogy a párodnak ne harapd ketté a torkát :) nekem az ingerlékenységemen segített.
2011. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim hogy a vetélés igy nagyobb százalékban elkerülhető
2012. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!