Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétára ítélt kismama vagyok,...

Diétára ítélt kismama vagyok, hogy fog így hízni a babám?

Figyelt kérdés
27 hetes
2009. máj. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen és miért?

A baba nyugi elveszi amire szüksége van.

2009. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 5hét alatt 5kg, szedtem fel, ráadásul veszélyeztetett kismama vagyok mert a külső mélyszájam nyitva és feküdnöm kell, ezért igazán mozognom sem szabad. A doki azt mondta egyek sok zöldséget, de hát az elég a babának és nekem, diéta alatt, hogy tud hízni a kicsi?
2009. máj. 15. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is diétára voltam fogva a vércukrom miatt, 20 hetes terhes voltam mikor kiderült. Végig szedtem a z Elevitet és ez megnyugtatót hogy a baba megkapja amire szüksége van. Kisfiam 36 és ½ hétre született 47 cm és 2300g -al. Most 4 hónapos 62cm és 5730gr. :)
2009. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszály akkor muszáj a diéta,de ne aggódj,mert a természet úgy rendezte,hogy elöszőr a babának megy minden ásványi anyag vitamin amire szüksége van,és csak utána neked.De én is ajánlom az elevit szedését.
2009. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen, ja ha esetleg tudtok valamilyen diétás oldalt, ahol van kismamáknak diétás recept azt még megköszönném, az Elevitet szedem, sőt már a baba előtt egy hónappal is szedtem, minden jót nektek:)
2009. máj. 15. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Írj privát megadom egy honlap címét ahol tudsz tájékozódni. Egyénként nem biztos,hogy továbbra is így fogsz hízni. Ez azért elég durva dolog. Veszélyeztetett kismamát diétára fogni.

dietetikus

2009. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Ha egészséges ételeket eszel, akkor ugyanúgy növekszik mint eddig!

Nekem magas lett a cukrom, a 27. héttől, vagyis most 4. hete 180 grammos diétán vagyok. A terhesség kezdetekor volt rajtam +18 kg, és a 27. hétig híztam 3,5 kg-ot. Azóta fogytam 1,5kg-ot, és tegnapelőtt a babámat 1660garmmra saccolták ultrahangon. És nem a hasa nagy! :)


31 hetes

2009. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!