Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacson vérnyomással...

Nagyon alacson vérnyomással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mérem 2 napja és a legmagasabb eddig 97/62 volt.A legalacsonyabb 81/52.Ez nem normális.Eddig is ilyen alacsony volt,de most hogy mérem a tudat egy kicsit megrémít.A babának nem árt ez?
2008. márc. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyál kávét, napi kettőt szabad. Szabad napi 1 dl vörösbort is, ez is segíthet. Zuhanyozásnál durvább törölközővel dörzsöld át a testedet, ez serkenti a vérkeringést. Ha nem kávézol, akkor jó minőségű, nem filteres feketeteát javaslok, ez lassabban hat és tovább.

Nekem ezeket javasolta a dokim terhesen!

2008. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem tudom,h ogy hányadik hónapban vagy, de nekem alapból alacsony volt a vérnyomásom és ha az első trimeszterben rámértek volna tuti hogy hasonló értéket kaptak volna.Egyfolytában ájuldoztam, mindig aludtam volna, és a 12. héten már jól voltam.Beált a vérnyomásom jobb már mint valaha.Azért érdemes lenne már most felhívnod a területi védőnődet, tudom,h ogy csak a 12. hét fele akar látni de nagyon sokan vannak náluk legalább be tudsz előre jelentkezni és fel teheted neki telefonon ezt a kérdést.Nagyon kedvesek, tényleg olyan mintha értünk lennének :oD

2008. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 2 kávé és Bilobil kapszula,ami serkenti a keringést!

Ne izguljál,mert nekem is ilyen alacsony a vérnyomásom.Ez inkább áldás,mint átok.A babának pedig csak a magas vérnyomás árt!

2008. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.33 hétben vagyok.Kv-t iszom de nem segít...meg szálas fekete teát szoktam inni.Attol függetlenül a pulzusom magas.És aludni sem bírok este sokáig...pedig este már ne iszom semmi olyat ami emeli a vérnyomást.
2008. márc. 26. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Vörösbor, napi 1-2dl jótékony hatású.
2008. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Bilobil-t még nem próbáltad?
2008. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! :) a védőnőm azt mondta, hogy mivel az elején is alacsony volt nekem is vérnyomásom, nem jelent gondot. jól érzem magam, bár igaz, hogy álomszuszék vagyok, de korábban is az voltam :), úgyhogy ez nálam nem újdonság. szerintem időnként egy kis séta jót tesz, a kávé nekem sem segített :).

szerintem. :))))


üdv

27 hetes mami

2008. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!