Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden héten olvasol a terhess...

Minden héten olvasol a terhességedről?

Figyelt kérdés
Újságban, neten minden hétre megnézed mit írnak?
2011. dec. 8. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden nap olvasok valamit. Nyomon követem mikor mi történik a pociban. :)
2011. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel az első babámat várom, én is minden nap utánna olvasok :))
2011. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél is olvastam és most a másodiknál is olvasok. Van egy babonám: mivel nekem az új hetek vasárnap kezdődnek legkorábban pénteken olvasom el, hogy a következő héten mi fog történni. Tehát vasárnap leszek 35 hetes terhes és holnap már a "babona szerint" elolvashatom, hogy mi fog történni. Lehet, hogy gyerekes, de bennem ez tartotta a lelket addig a hétig amikor már tudtam, hogy a baba mindenféle hátrány nélkül élhetne ha akkor jön a világra. Most pedig már nem akarom megszakítani a hagyományt.
2011. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is minden héten olvasok! Első baba! És ti hogy olvastok? Úgy értem, pl, ha betöltöd a 35 hetet, akkor a fejlődésnél a 35. vagy a 36. hetet nézed? Mert ugye az ember akkor még csak 35 hetes, de a 36.-at kezdte meg. ezt soha nem tudtam hogy kell nézni. Pl utolsó válaszoló te hogy nézed? Boldog babavárást mindenkinek. 33+1 hkm
2011. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 picur014 ***** válasza:
Szia!Mivel az első baba ezért igen mindig olvasok róla hogy mi történik a pocakomban! :)
2011. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is az első babát várjuk és én is minden nap szinte. Inkább csak a neten. Nap szokott kimaradni, de minden betöltött héten kutatómunkát folytatok :))
2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! A kismamablog.hu-n van egy olyan lehetőség, hogy feliratkozol egy hírlevélre, és minden héten küldik e-mailben, hogy mi történik a pocakodban, illetve egy képet, hogy kb hogy nézhet ki a baba. Én szerettem nagyon, szerintem hasznos, és ingyenes.
2011. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, minden héten elolvasom a neten az aktuális héthez tartó irodalmat.:-)


24 hkm

2011. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én minden nap olvasással töltöm a szabad időmet,újságokat,könyveket olvasgatok és persze itt a neten is keresgélek,az érdekeseket este apával is átnézzük.Negyedik babánkat várjuk.


28hkm

2011. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolónak: én előre szoktam olvasni. Holnap leszek 35 hetes így most még ugye a 34. hétben vagyok és most olvasom el, hogy mi fog történni a 35. héten.

Boldog babavárást kívánok én is mindenkinek!

2011. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!