Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért estére jönnek a fájások?...

Miért estére jönnek a fájások? Más is van így vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert addigra fáradsz el.
2009. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rosszullétekre gondolsz? Az nekem sem reggel jön, hanem este/éjjel. Nem tudok aludni sem tőle, olyan mintha tannyira teleettem volna magam, hogy a kaja a torkomig ér. Valamikor inkább nem is vacsiztam. Nem segített. Csak remélem, minél hamarabb eljön az az idő, mikor a tüneteket magam mögött hagyom.
2009. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább a keményedésekre gondolt, a méhösszehúzódásokra. Minél gyakoribb, annál inkább jelzi, közel a nagy nap. Nekem rengeteget keményedett a hasam, kis terhelésre nyílni kezdett a méhszájam is, ebből tudtam nem húzzuk a 40. hétig. Folyamatosan szedtem a magnéziumot, nehogy idő előtt szüljek. A 38. hétig bírtuk.

11 hós anyuka

2009. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a jósló vagy szülési fájdalmakra gondoltam, keményedés ilyesmi. Mi a 38. hétben járunk, kiváncsi vagyok kihúzzuk -e a végéig.
2009. máj. 15. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, szintén "zenész", nekem mindig éjszaka van menzi jellegű fájdalom, keményedés, volt egyszer hogy figyeltem az órát is hogy mennyi telik el köztük, de aztán bealudtam:) Könnyű szülést! Üdv: 37 hetes kismama
2009. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia4


nekem keményedés nappal volt,aztán amikor beindult a dolog,az meg éjjel..és azt már nem lehet összetéveszteni semmivel.. h miért éjjel.. nem lehet tudni,de minden ismerősömnek éjjelindult

2009. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ari vagy, de a keményedések, nem szülési fájdalmak, (de valóban ehhez hasonló, és így fog kezdődni)tehát nem kell órát figyelni, hogy mennyi idő telt el. Amikor itt az idő, az semmihez sem hasonlítható, és valamilyen tünet járul hozzá pl. magztavíz szivárgás, v. nyákdugó távozás, v. hasmenés...stb.

Könnyű szülést!

2009. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!