Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 héttel nagyobbak a babám...

Ha 2 héttel nagyobbak a babám méretei, akkor van rá esély, hogy 38. héten születik és nem a 40. -en?

Figyelt kérdés
ugyanis azt mondták, hogy nem 2 héttel idősebb, hanem 2 héttel nagyobb. De ha a méretek már jók, akkor születhet hamarabb?
2009. máj. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 38.héten már születhet, és nemcsak a méretei miatt. A lányom is pont betöltött 38. héten született 3200 g-mal, és mi voltunk az elsők akiket 3 nap után hazaengedtek.
2009. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is ezt mondta doki tegnapelőtt és én is ezt kérdeztem tőle:)

Azt mondta a súlya és a nagysága miatt nem jön előbb.

Pedig én sem bánnám ha nem húznánk a 40. hétig:)

32 hetes

2009. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az en babam is 2 hettel nagyobb volt,vagyis a meretek és nem 40 hetre szultem hanem 42-re.A baba akkor jon amikor o ugy erzi hogy erkeznie kell.
2009. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondtak olyan 4D-n, hogy két héttel fejlettebb a koránál, lehet hamarabb érkezik. A dokim az adatok alapján azt mondta, hogy jó átlagos méretű baba lesz, 3 kg körül. Ehhez képest 6 nappal túlhordtam a 4 kg-os babámat. :) Nem lehet előre megmondani, hogy pontosan mikor is fog érkezni, ezt csak a babád tudja. Annyi esély van arra, hogy hamarabb jön, mint arra, hogy időben, vagy később.


Boldog babavárást!

2009. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem attól függ szerintem.én is a 38. héten szültem.kicsike volt a drágám 2900gr.ezért nem bántam volna ha még egy kicsit bent marad,de hát már ki akart jönni a drága.de azóta szépen gyarapszik.
2009. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig azt mondták az uh alapján, hogy kb 1-2 héttel nagyobb, szép nagy baba lesz, aztán kiirt előtt 4 nappal 3410 gr, 56 cm-vel született meg a fiam.
2009. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat, majd akkor kiderül, hogy mikor akar jonni :D

32 heteske

2009. máj. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!