Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki túldrámázza a terhessé...

Van aki túldrámázza a terhességet?

Figyelt kérdés
Értem arra,hogy pl: nem darabol nyers húst, nem simogat macskát-vagy épp kidobja a már meglévőt, mindent gumi kesztyűben csinál.. stb.. Persze én is nagyon vigyázok magunkra, de van amit túlzásnak tarok. Van ismerősöm aki túlzásokba visz mindent,csak mert kismama. Túlságosan "vigyáz" magára. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. dec. 7. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én mindent eszek és megcsinálok, ami jól esik. Egyedül a wc-re figyelek. / mondjuk arra máskor is./ Két kutyánk van, igaz csak udvaron, de nem bírnám ki ha nem simogatnám meg őket, főleg a kicsit mivel ő még a nyáron született. A hús vágásról annyit, hogy az elején nekem is volt sokat hányingerem mégis főztem minden nap,és gyakran eszünk húst, na de magyar ember nem az egészséges életmódról híres. Nekem a dokim azt mondta annál rosszabb ha az ember fél és védekezik minden ellen. Most a 35. hétben járok, mindig minden eredményem jó lett, a korai szakaszban lévő hányingeren kívül soha semmi panaszom nem volt. Na és ha lett volna akkor is magamnak kellett mindent megoldani mivel segítségem NINCS!
2011. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!