Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes 4dimenziós...

Mikor érdemes 4dimenziós uh-ra menni?

Figyelt kérdés
Most voltam a 24 hetes uh-on, és most kérdeztem meg a dokimat, h mikor érdemes. Azt mondta h már akár legközelebb csinálhatunk is, hisz 28hetesen már szépen látszik az arcocskája. Én mégis majd 32hetesen gondoltam inkább. Vélemények?
2009. máj. 15. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 32 hetesen voltam, azt is ajánlom mindenkinek, mert akkor már gyönyörűen látszik minden:) Én elkaptam egy ásítást és egy nagy mosolyt:) Boldog Babavárást:)
2009. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam 12, 16, 28, 39. hétben. Mind jó, és mind más!
2009. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs is ideálisabb időpont a 24 hetes kornál. Mi is ekkor voltunk, ilyenkor még egybe látszódik a baba egész teste, és gyönyörű az arcocskája is. Utána, ha nagyobb, csak részletekbe lehet mozizni, de az is biztos hatalmas élmény. Ha engem és szakembert kérdezel, a 24 hetes kor adja a legnagyobb élményt.

24 hetesen a lányom nyitogatta a szemeit, kortyolgatott a magzatvízből, a kezeit pedig úgy mozgatta, mintha integetni akart volna "anyuci hamarosan találkozunk"

2009. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 20 és 31 hetesen voltam. Nagy élmény volt mindkettő. Az elsőn még látszott az egész baba, láttuk, hogy szoja az ujját, a másodikon, meg már láttuk az egész arcocskáját a grimaszait.
2009. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen voltam.Nagyon szépen látszott mindene.Akkor tudtam meg hogy kislányt várok.Szépen látszódott a nyelve, ahogyan kortyolta a magzatvizet stb.. Annyira jó volt látni, ahogy mosolygott, az arca nagyon szép volt.
2009. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a 29. héten voltam jó volt nagyon és a héten mondta a doki, hogy befordult a baba háttal-lefelé van még csak egy sima 2D-s fotót sem tudott csinálni most a 31.héten. Jó, hogy előbb voltam:))
2009. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!