Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek is pattanásos...

Zsanett 24 kérdése:

Kismamik nektek is pattanásos az arcotok?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hallottam és olvastam, hogy a terhesség ideje alatt a kismamák arca kisimul és nagyon széppé válik. Nos, ez nálam egyáltalán nem igaz. Soha nem voltam pattanásos, max. néha kijött egy-kettő, de el is múlt magától. Most viszont az arcom tele van pattanással.Terhesség előtt a szoli mindig segített, most viszont ez sem lehet :( Van ezzel más is így?
2011. dec. 6. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, az első 3-4 hétben, de azóta elmúlt! Szerintem, csak a megváltozott hormonháztatás az oka!
2011. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hormonháztartás! Bocsánat!
2011. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg pattanásom van!Az arcom,hátam tele van velük.7hkm
2011. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem nagyon keves a vasam, annyira, hogy a nodoki azt mondta, hogy szules utan veratomlesztes, ha nem csinalok egy kurat

amiota normalis a vasam, nincsenek pattanasaim

ha 4-5 napig nem szedem a vastablettat, elojonnek


egyebkent nyaron voltam borgyogyasznal ugyanezzel a panasszal (meg nem voltam terhes), o is vasat irt fel, meg valami kremet, amivel az elejen kentem, szepen elmult.

2011. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pattanásos volt a terhesség elején, pedig amúgy nem jellemző rám a ragyásság. De a 20. hétig elmúltak, azóta nagyon szép a bőröm. 35hkm
2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! És szerintetek van összefüggés azzal hogy valakinek kisfiú vagy kislánya születik ha pattanásos vagy sima az arcbőre?

12+4hkm

2011. dec. 6. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mázlista kamasz voltam, 1-2 pattanásom volt összvissz, sosem küzdöttem ezzel a problémával. Azóta átestem 3 terhességen, mindháromszor istentelenül kipattogtam, úgyhogy nálam sem jött be ez a kisimulós arc dolog. :)


De az utolsó hetekben, illetve a szülés után teljesen elmúlt a dolog. Én nem is piszkáltam, nehogy megmaradjanak a hegek.

2011. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy a három terhességből három fiam és egy lányom lett, bár nem hiszem, hogy összefügg a pattanásokkal.
2011. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig is pattanásos voltam (27 éves vagyok), de mióta terhes vagyok mintha egyre több pattanásom lenne. Én is azt hallottam, hogy elmúlnak majd erre nemhogy elmúlnának egyre több lesz belőlük. 9 hetes kismama
2011. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!