Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony let az áfp vérvételem...

Alacsony let az áfp vérvételem és most nagyon megijedtem aki hasonloan járt vele mi történt utána mit kelet csinálni?

Figyelt kérdés
most kel majd menjek jövöhéten uh ra 18 hetesre azt monta a doki hogy majd ot kiderül hogy mér let rosz nagyon roszra kel számitsak?
2009. máj. 15. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, ne idegeskedj, mert az afp sokszor hoz ki fals eredményt. A 18 héten sztem minden rendben lesz.Genetikai uh-n minden rendben volt?
2009. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Mennyi lett pontosan MoM-ban az értéked? Gyakran az éppen csak határ érték alattiaknál nem jó időben veszik le a vért.
2009. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még nem voltam csak a jövöhéten megyek genetikai uh ra
2009. máj. 15. 11:21
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos azt monta a doki hogy teljesen jo idöben veték le a vért
2009. máj. 15. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Igy van, ha nem jó az időzítés, akkor nem pontos az eredmény. Genetikán minden kiderül, mert nagyon alaposan átnézik a bébit.
2009. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor se idegeskedj, mert ez az afp egy elavult vizsgálat. Nyugaton nem csinálják, annyira megbízhatatlan. Hidd el, a genetikán minden ok lesz!
2009. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt h betöltötted e pontosan a 16 hetet azt nem tudhatja a dokid. Legalább is itt napok is számítanak az értékben. Ezért lenne jó tudni a MoM-odat. Ha épp csak alatta van valamivel, én tuti nem aggódnék
2009. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Téged nem küldtek 12 hetesen genetikai uh-ra? első voltam
2009. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon alacsony lett az afp-m, és bár a genetikai uh-on nem láttak semmit, mégis a magzatvízvizsgálatot javasolták, mivel vannak olyan rendellenességek, amiket uh-on nem lehet felismerni. Én is hallottam, hogy az afp vizsgálat elavult és sokszor megbízhatatlan, mégis belementünk a magzatvízvételbe, hogy megnyugodjunk. Ebből pedig 100%-ra kiderült, hogy nincs semmi baja a babánknak.

Nyugodj meg, biztos nem lesz semmi baj!

Minden jót Nektek!

35 hetes kismama

2009. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a mom -om 0.46 lett és köszönöm a válaszokat
2009. máj. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!