Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok es nem hizok...

18 hetes vagyok es nem hizok semmit, nem jelent ez ilyenkor mar bajt?

Figyelt kérdés
kerekedik a pocakom is es a cicim is szep nagy,de ennek elenere tovabbra is 57kg vagyok,se több se kevesebb.mindenki mondja hogy mar kellene hiznom.ha nem hizom az nem hatrany a baba fejlödeseben?elsösorban ettöl felek hogy valamiben hianyat latja majd emiatt a kicsim.igaz szedek terhesvitamint es kalciumot.ez megnyugtat hogy talan vitamin hiany nem lehet
2009. máj. 15. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond!A baba elveszi amire szüksége van!Én 22.hétg fogytam 2 kg-ot aztán bepótoltam!A végére 11 kg plussz volt rajtam és a babám 3550 gr és 56 cm-es lett!
2009. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj e miatt! A baba elveszi a szervezetből, ami neki kell. Valaki pont az ellenkezőjétől szenved, inkább örülj neki.

Én is kevesebbet híztam most az előírtnál, és semmi bajunk nincs, bár a genetikai UH-ra csak hétfőn megyek, de jól érzem magam a bőrömben.

Az első gyerekkel 22 kg-ot híztam, és mit mondjak eléggé megszenvedtem!

Szóval ne aggódj minden renben lesz, az okoskódóknak meg elég csak bólogatni, és egyik füleden be, a másikon ki.

Valószinűleg csak azért mondják hogy baj, mert ők többet híztak.

További szép babavárást!!!

2009. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel én is 57 kilóval kezdtem a terhességet, remélem meg tudlak nyugtatni. Egészen a 19. hétig 57 max. 57,5 kiló voltam. Én nem is fogytam, mert nem voltak rosszulléteim, de nem is híztam. Aztán a 19-20. hét környékén hirtelen lettem 59 kiló, és szépen elindultak a kilók, pedig nem ettem többet. A 60 kilóra nem is emlékszem, pedig minden reggel mérem magam digitális mérlegen. Rögtön 62 lettem és így tovább...:) Most 29 hetes vagyok és 66 kiló, de senki nem hiszi el, hogy 9 kilót híztam, mert minden a pocimra jött. Ja, és a baba nagyon szépen fejlődik, egészséges, 27. héten 1 kilós volt.

tehát nyugi, mennek majd szépen azok a plussz kilók...:)

Üdv!

2009. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig csak 1 kg-ot híztam, ugyanúgy aggódtam, mint te. Most a 27 hétnél járok 7 kg plusszal. Észre sem vettem, hogy mikor híztam, mert nem látszik nagyon esetleg az arcomon és a hasamon. Ne aggódj!
2009. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és egészen mostanáig egy dekát sem híztam. És én sem fogytam az elején. Igaz van is rajtam "némi" felesleg. De a pocim már szép nagy.
2009. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!