Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem nő a pocim?

Miért nem nő a pocim?

Figyelt kérdés
A 16. héten sokat nőtt, viszont kb. 2 hete én úgy veszem észre, hogy semmit. Most vagyok 19+3 napos. Reggelre meg mintha nem is lenne. Ennyire el tud bújni a kis manó? Jó széles a csípőm, lehet ezért?
2009. máj. 15. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, semmi jelentősége. Van hogy hetekig semmi, nálam a 7. hónaptól lett csak látványos.
2009. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 13+4 vagyok és semmi nem látszik még:(((pedig úgy várom már hogy nőjön
2009. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gáz. Nekem 23-24 hetes koromig nem is volt hasam. És utána sem volt túl nagy. Mikor szülni mentem, szinte kiröhögtek, hogy mit akarok. Aztán 3 kilós, gyönyörű kislányom született.
2009. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi.Az elso gyerekkel 3 honaposan mar jol latszott a hasam,es a masodikkal 6 honaposan meg nem nagyon vette eszre senki.Mind a ket lanyomat 3600gr-al szultem 56 centivel.
2009. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20+5 bagyok, s nekem se látszik szinte semmi:-(

Alkatfüggő.Elképzelhető, hogy a csípőd miatt van. Egyik ismerősömnek is 7 hónaposan még nem is látszott. Mindig így viccelődött: "Én a csípőmben hordom ki ezt a gyereket!"

Több, mint 3 kg lett a kislánya.

Amúgy meg ha magas is vagy, nem is nagyon fog látszani 9 hónaposan sem. Legalábbis engem a dokim erre készített fel:-(

Pedig én is úgy szeretnék nagy pocis lenni...

2009. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetes múltam,de még nem látszik semmi.Én örülök is neki,mert még be tudom kötni a cipőmet és könnyedén tudok mozogni.Eddig 4 kg-ot híztam,pedig eszek össze-vissza.De még bőven ráér nőni, nem igaz??
2009. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, úgy látom nem vagyok egyedül. Egyébként magas vagyok (178 cm), és 67 kilóról indultam, de most is csak 69 vagyok, akkor emiatt is lehet. :-)
2009. máj. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!