Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+5 napos pocis vagyok. Mit...

26+5 napos pocis vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapos terhességem óta van kinnt a kiscicám!Sajnos nemrég baleset érte és megkellett müteni a lábát.Azóta újra felkerült a lábadozás idejére a másik hogy csak engem enged a közelébe segiteni kell neki enni olykor elesik akkor fel kell venni és a helyére tenni.A Wct is nekem kell takaritani mert a párom estig dolgozik.Az lenne igazábol a kérdésem hogy ebben az elkövetkező 8napban baj lehet a kicsivel?

Köszi a válaszokat!


2009. máj. 14. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, a cicus wc-jét sztem maszkban (patikában fillérekbe kerül) takarítsd, és kesztyűben.Ne félj semmi nem lesz, pláne ha a cica egészséges. Toxoplazmát azért csináltass.
2009. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csináltattam már 2szer is eddig negativ volt mind a kettő!Üdv
2009. máj. 14. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Mióta van cicád?Mert ha már vagy 1 éve akkor te már voltál toxoplazmás és akkor semmi bajod sem lesz az alomtakarítással!A felnőtt emberen úgy megy át mint egy megfázás vagy influenza!Ha te már voltál akkor védett vagy egy örök életre!A babának sem lehet semmi baja a pocakban!
2009. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És tuti,h voltár már!Ne aggódj!Bocsi 2. voltam
2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy még nem estem át rajta:(
2009. máj. 14. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom más tészta, de nekem teknősbékám volt az első terhességem alatt és én is maszkban, gumikesztyűben takarítottam ki.
2009. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem tíz évig volt cicám, és soha nem voltam toxos.
2009. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te azt nem érzed,mert nincsenek nagyon nagy tünetei!Olyan mint egy megfázás!Ha a tesztek negatívak akkor már voltál!Ne aggódj!
2009. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatív az nem azt jelenti, hogy átesett rajta,hanem hogy most nincs fertőzése.

2 dolgot néznek: hogy volt-e már, és hogy most fertőzött e.

Nekem pozitív lett az is hogy most vagyok, de úgy néz ki régebbi a fertőzés.Havonta nézetem.

Ha negatív de már voltál akkor már nem lehetsz.Legalábbis nekem ezt mondták.Melyik lett negatív?

2009. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2szer csináltak eddig mindig negativ lett vagyis még nem estem át rajta.Lehet a cicum még mielőtt hozám került volna áteset rajta.Mondjuk 4hónapos terhes voltam amikor ki tettem a kertben addig velem volt végig velem is aludt és így is negativ lett a teszt.ha felépül csináltatok még egy tesztet remélem az is negativ lesz és nem kell aggódnom.Köszi a válaszokat!
2009. máj. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!