Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostit szedtem. Mennyi az...

Clostit szedtem. Mennyi az esélye annak, hogy ikreim lesznek? 6 hónapig szedtem a clostit. Most 8 hetes 4 napos pocis vagyok, Ma voltam doknál, de majd csak 1 hét mulva uh-z meg, nehogy baj legyen.

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, h ikreim lesznek e... Van akinek ettől ikrei lettek? Ismertek olyat?
2009. jan. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én csak 2 hónapig szedtem clostyt, nekem amúgy nem lett tőle több tüszőm úgyhogy egy babám lett, én csak lombikosokat ismerek akiknek gyógyszeres kezeléstől lettek ikreik.(de ettől még lehetnek ikreid:)

Boldog Babavárást! 20 hetes kismami

2009. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván van valamennyi esély, de nem hiszem, hogy ezt számszerűsíteni lehetne. Az első ultrahangnál ezt nagy valószínűséggel látni fogja a doki.
2009. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy lett baba, hoyg előtt Clostyt kellett szednem több hónapig. Ez az iker kérdés bennem is felmerült, mert volt olyan, hogy egyszerre két pete érett meg. Aztán végülis egy babám lesz, akinek nagyon örülök, mert ő volt minden álmunk!

Egyik rokonom is Clostyt szedett, neki sem lettek ikrei.

Amúgy persze minden esélyed megvan rá, ha szeretnéd is, akkor meg drukkolok, hogy azok legyenek! (20 hetes)

2009. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!