Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 12 hetesen 1...

Zsanett 24 kérdése:

Normális ha 12 hetesen 1 kg-ot híztam?

Figyelt kérdés

Félek hogy nem eszek eleget.

Tegnap voltam 12 hetes UH-on és 57mm volt a babám, nem túl pici?


2011. dec. 3. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj ! Én 16-ik hétig 3 kilót fogytam és a baba így is nagyobb kelleténél. 25 hetes kismama.
2011. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 zkriszti3 ***** válasza:
A barátnőm egész terhessége alatt,fogyott.Nem volt beteg sem ő sem a babája ( 4,2 kg.). Soványabb volt szülés után mint előtte. Mázlista alkat
2011. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Én az egész terhességem alatt 5 kilót híztam és egyáltalán nem lett pici a babám 3590g.
2011. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az elso trimeszterben hizni sem kell.

Ha nem vagy alultaplalt, akkor meg felidoig sem kotelezo.

En igen vekonyan estem teherbe, masodik babaval peldaul 16. hetig semmi sem jott fel, pedig soha nem hanytam, emelyegtem, ugy ettem, ahogy elotte is. Magzatvedot is szedtem, attol sem volt sem jobb, sem rosszabb etvagyam.

20. hetre jott fel masfel kg, utana heti fel kg szinte oramu pontossaggal. 11 kg lett szulesig (38 het es par nap).

Eleg volt, a baba 3100 gramm volt, a szulessel 7-8 kg ment le egybol, szoval meg utana is maradt rajtam valami 1-2 honapig.

2011. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!