Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-hetes leszek holnap! 8-kg...

35-hetes leszek holnap! 8-kg jött fel eddig! Sok vagy kevés? Mennyi lehet ebből a baba, víz, és a lepény? Ti hol tartotok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
a baba lehet olyan két és fél kilo,a lepény meg a méh kb.1.5 plusz a viz ami olyan 1 l tehát egy kg...szoval 5.plusz ha vizesedsz akkor a maradék 3 kg lehet föleg a viz,tehát szerintem nem hiztál sokat.
2009. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem kevés, de biztos lesz itt más kismami, aki szerint 10 kg-nál nem jó többet hízni.(Mellesleg megjegyzem én+ 20 nál tartok, de én inkább viccen kívül tényleg "pocira" hízok) Még egy valami.

Ezt érdemes "átgondolni":

A súly megoszlása terheség alatt:

Vér 1, 4 kg, További folyadék 1, 5 kg, Tápanyag 2, 7 kg

Emlők 0,9 kg

Magzat 3,2 kg

Méhlepény0, 6 kg

Magzatvíz 1, 4 kg

Méh 1, 5 kg.

Összes súlygyarapodás 12,6 kg


És ebben nincs benne az izomtömeg változás + kialakuló zsír-párnácskák...


38 hetes pocis:)

2009. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem sok a 8kilo!en 16-näl järok 35hetesen...
2009. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Az nem sok én 72 kg-val (össz 11 kg jött fel)mentem szülni másnap 64 kg voltam 1 hónap telt el azóta és 59 kg vagyok

De nem lehetett észre venni az a +11 kg-t sőt még jól is állt mert 180 magas vagyok

2009. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem sok,én a 25.hétig hiztam 10 kilót,kb azóta diétázom a cukrom miatt,azóta semmit sem hiztam,most vagyok 32 hetes.szerintem ügyes vagy,bár még felcsusszanhat pár kiló a hátralevő idő alatt.:)
2009. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En is holnap toltom a 35.hetet.:)

Eddig 10 kg a plusz.De elegge vizesedek.

Dokim szerint 10 kg "szabad" osszesen hizni.De nekem sokkal fontosabb a babo egezsege mint a kg-im.Kulonben meg mindenki megdicsert h milyen jol tartom magam,tenyleg gyakorlatilag csak a nagy pocakom van.

Amugy 59 kg-rol keztem a terhesseget.

Szep babavarast.

2009. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 35hetes vagyok és 8kg-nál tartok (60-ról indultam). Szerintem nagyon jól állunk, hisz a kislányomnál összesen 13 kg-t híztam, ami a kórházban le is ment, és ha még erre a köv. pár hétben felmegy 2-3 kg ( a baba turbó növekedése miatt), akkor is optimális lesz a súlyunk. Nekem csak pocira ment az összes kg, de így is mindenki kicsinyli a pocakomat, pedig a baba a betöltött 33. héten már 2400g volt. Én így nagyon jól érzem magam, nem vagyok fáradékony, mindent megcsinálok itthon, rengeteget jövök-megyek, csak egy-két hete kezdtem tudatosan lassítani, kicsit napközben is pihengetni, hogy a kisfiam ne felpörögve jöjjön a világra!

Könnyű szülést 35hetes km

2009. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem nem sok ! én 26hetes vagyok,+4-el..engem folyton dícsérnek.. már a doki meg a védőnő.. az átlagos,egészséges hízás 9-13,5kg,de ez attól is függ h mennyivel kezded. a fő,h a baba akkora legyen amekkorának kell. a többivel ne foglalkozz.
2009. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!