Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk itt április...

Hányan vagyunk itt április második feléra kiírva? Hányadik baba? Hol szültök? Mekkora a babátok? Hol tartotok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia.Én április 27-re vagyok kiírva,de remélem előbb kibújik majd.Nekem ez a második babám,már van egy 8 éves fiam,vagyis csak áprilisba tölti be a 8-at.Ajkaiak vagyunk úgy hogy itt is fogok szülni.Már mindene megvan a babának,csak a fogyóeszközök nincsenek mint pl:pelenka,popsikendő,krémek tisztálkodó szerek.És neked hányadik babád lesz?Fiú?kislány?Mi lesz a neve?Én megint fiút várok és úgy néz ki hogy a Martin nevet kapja,a nagyobbik fiam meg Milán.További szép napot és babavárást.
2010. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Itt vagok én is:-) Ápr. 24-re vagyok kiírva, de azért én sem szeretném addig húzni. Első baba és kisfiú lesz, nevét még mindig nem tudjuk sajnos:-(Szegeden fogok szülni a női klinikán, a 30 hetes 4D-én mondták,hogy 1541 gramm. Remélem azóta azért nőtt valamennyit! A babaszoba már be van rendezve, ruhácskák is vannak már + mellszívó. Hétvégén még megvesszük a maradék dolgokat, mint pl.: pelenka, cumi, popsitörlő stb. Te hogy állsz? Mesélj!
2010. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miskolci első babás vagyok, április 20-ra kiírva, 33 hetes fiú, egy hete 1900 grammra becsülték, pedig se el nem híztam, se cukorbeteg nem vagyok.


Az előkészületekkel kicsit le vagyunk maradva, mert lakásfelújítás volt, de azért a babaholmi nagy része már megvan. Épp az apróságokat készülök beszerezni, mint hőmérő és társai.

2010. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szia! Én április 17-re vagyok kiírva, első baba. Én már szinte minden megvettem, csak a tisztálkodáshoz szükséges dolgai vannak hátra. Másfél hetes 1836 gr volt a becsült súlya. A doki szerint se nem kicsi, se nem nagy, pont jó. Ja és kiscsaj lesz :-) 33 hkm
2010. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor én is bejelentkezek:-)

Április 17-re vagyok kb kiirva,de érett a placenta ezért lehet hogy hamarabb fog születni. Szent Imre kórházban fog születni BusAPESTEN. Ruhák vannak, meg apróságok,most lesz a szobája festve. 2 hete 1300 grammos volt.Vissza is kell mennem 2 hét mulva kontrollra. Ja igen első baba s nagyon izgulok,mert én is ott születtem annál a dokinál ahol Töpi fog. S ő leányzón

2010. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

leányzónak mutatja magát..

Utolsó voltam:)

2010. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Április 26-ra vagyok kiírva. Én is remélem, hogy hamarabb foh jönni, mert az anyukája is 8 és fél hónaposan született. Első baba, kislány. Még nem tudjuk a nevét. 30+3 hetesen 1605 gr. Ruhácskánk nagyon sok van, nagyon szépek:) Vettem valamennyit, de több zsákkal kaptam öcsémktől, ahol a 3 kislány minden ruhácskája nekünk lett félretéve. Abba az ágyacskában alszik majd, amiben az anyukája, a nagybácsikája, meg az unokanővérei is.:)

Sok minden hiányzik még. 1 és fél szobánk van csak és most "bővitjük" polcokkal, szekrény átalakítással. Kerekes bölcsőben lesz pár hónapig, amit még nem vettünk meg, hogy addig se kelljen kerülgetni. A kiskocsit is kiválasztottuk. Listák készen vannak, ha váratlanul indulna be a szülés, a párom megveszi ami még hiányzik. Budapesten élünk. Az uzsoki korházban fogok szülni.

Boldog babavárást!:)

Remélem lesznek még válaszok!

2010. febr. 25. 14:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Április 12.-ére vagyok kiirva.Kisfiú.Budapest-Uzsoki kórház

Már megvan neki mindene,megvettünk mindent már csak ő hiányzik.-)))

Még amit receptre ad a védőnő az maradt,de a jövőhéten meglesz.

Könnyű szülést mindenkinek!!!!!

2010. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Április 28-ra vagyok kiírva, de még alig van valamink. Illetve ez így nem teljesen igaz, mert kaptunk ruhákat amikkel jó darabig elleszünk, de a mellszívón kívül még nem vettem semmit. A kiságyat kapjuk, csak el kell menni érte, a többit meg hónap közepén vesszük meg. Nyáron fogok államvizsgázni, úgyhogyvan mit csinálnom, meg a párom is fősulira jár, ezen kívül váltó műszakban dolgozik (12 órában), szóval meg kell terveznünk a napokat, hogy mikor hova megyünk, mit intézünk stb.

Mineden jót nektek

31h km, valószínű kislány lesz

2010. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En Aprilis 6-ra vagyok kiirva, kulfoldon elunk, es mar nagyon varjuk a kis ficankat, Patrikot :) Mar megvan mindene, mi koran elkezdtuk beszerezni a dolgokat, hogy ne egyszerre kelljen mindenert rohangalni. Mindenkinek boldog babavarast!
2010. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!