Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk itt április...

Hányan vagyunk itt április második feléra kiírva? Hányadik baba? Hol szültök? Mekkora a babátok? Hol tartotok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En aprilis 23ra vagyok kiirva. Kisfiu lesz es a sote Ien fogok szulni. Meg csak ruhakat vasaroltunk, meg festettuk a gyerekszobat. Jovohettol maradok itthon, igy a kovetkezo ket hetben szerintem befejezzuk a gyerekszobat es megvesszuk a szukseges dolgokat. Szeretnem, ha marc kozepere keszen allnank a baby fogadasara es az utolso honapban mar csak pihizzek..:)
2010. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szintén április 27-re vagyok kiírva. Békéscsabán fogok szülni, első baba és kicsilány. Dórának fogják hívni. Elég sokmindent megvettünk már, de a lakáson még nem látszik, hogy hamarosan baba fog érkezni.(na jó, a rózsaszín kiskád virít a szekrény tetején :)

Én is szeretném ha pár nappal hamarabb kibújna, nem szeretnék átcsúszni májusra.

2010. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én április 24-re vagyok kiírva a kisfiammal, Robikával. A régi MÁV-ban fogok szülni, de még nem tudom, hogy normál úton, vagy császárral (19 hónapja volt császárom a lányommal). Kicsit félek is emiatt. A 31. héten 1820 g-ra becsülték - nem lesz kicsi...

Már mindenünk megvan a tisztálkodószereket kivéve, lassan elkezdek mosni és vasalni, illetve összekészíteni a kórházi cuccomat. Szeretek mindent jóelőre elintézni, így is nehéz lesz a kislányommal az utolsó pár hét...

2010. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok én szintén április 17-re vagyok kiírva mint egy két előttem szóló kismami. Első baba és kisfiú. Botond vagy Balázs még nem döntöttünk. Lakásátalakítás alatt vagyunk úgyhogy a babaholmiknak csak egy része van meg. Nem nagyon tudtunk elmenni beszerezni, de mától már nem dolgozom, úgyhogy pár napon belül beszerezzük ami még kell a kis drágámnak. Az ÁEK-ban(Budapest volt Máv Kórház) fogok szülni. A kisfiamat a 30. heti uh-n teljesen átlagos méretű babának mondták. Konkrét méreteket nem mondtak, csak azt, hogy pont akkora amekkorának ilyen idősen lennie kell.

Kitartás mindenkinek hamarosan babázunk :)!

2010. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!