Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi feszülés természetes?

Hüvelyi feszülés természetes?

Figyelt kérdés

Pisilés közben érzem olyan érzésem van mintha feszülne, tágulna a hüvelyem! Ez mitől lehet, máskor nem érzem, és ez kb. azóta van mióta befordult a pici fejvégű fekvésbe!

26 hetes kismama


2009. máj. 14. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes vagyok, és ugyanez a panaszom. Tegnap megkérdeztem a nődokimat, meg is nézte. Zárt a méhszáj, nincs ferőzés, egyszerű vérbőség. Még az sem igaz h ha fejvégű a baba akkor érezhetsz nagyobb nyomást. Nekem ott csücsül a kijáraton törökűlésban a kis drága, és a 20 hetes uh-on még fejvégű volt Tegnap közölte a doki, h ezért is lehet vérbővebb a hüvelyem hisz nyomja a pici. Azt mondta h enyhülhet, de lehet h végig megmarad. Nincs rá gyógymód. Pihen sokat, h ne nehezedjen rá a súly. Ne aggódj, engem tegnap maximálisan megnyugtatott a dokim:)

Boldog babavárást, és szép egészséges kisbabát neked!

K.

2009. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!