Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lesz? 7+4 hetes terhes...

Milyen lesz? 7+4 hetes terhes vagyok.9 hetesen megyek uh-ra. Kapok képet a piciről, már lehet normálissan kivenni a képről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a végtagbimbókat lehet majd látni meg a fejet és a testet egyben. kisbabaformája majd a 12 hetes uh-n lesz.
2009. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen lehet látni, tök cuki :) én kis teletabinak hivtam akkor, mert ugy nézet ki. elég nagy még a fejük. de imádnivalo :)
2009. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én amikor 9 hetesen voltam, egy "panda macit" láttunk kicsiben:) Szemből látszódott a baba, a nagy fej alatta egy nagy has és négy oldalán négy kicsi valami:) Nagyon jól sikerült kép lett, dokim is nevette:) Most már nagyobb és látszik mindene, de még most is az a kedvenc képem, az én kis "pandamacim" :)
2009. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is 9 hetesen kaptuk az első képet, és azóta is azt nézegetjük. Persze, nem egyértelmű alapból rajta minden, de úgysem az a lényeg. Nekünk amúgy a popsija van a képen, és a kalimpáló lábacskái, mivel egész uh alatt izgett-mozgott. :-)
2009. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetesen kértem az első sztárfotót.Egy paca látszik,kivehető belőle a feje.De nem lett annyira jó kép,mert nagyon viháncolt.
2009. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!